Yardım Xiaomi Mi 11T Günellerken Elektrik Gitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Melih4580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH
Cihazım
Mİ 11 ULTRA
Konular
1
Evet ne dediysem aynen geçerli ne söylediysem arkasındayım sen imei bilgilerini bir at yeniden konuşacağız tamir gereklimi değilmi..
büyük 1 küçük 50 krş tuvalet muhabbeti yapma insana..

İmei atılmış mi11t ye rom atarsan 3 seçenek var
1- açılmaz recovery ekranında kalır (tamir gerekir)
2- imei silinmiş null halde açılır (tamir gerekir)
3- orjinal imeilerle açılır (tamir gerekir)

Kime ne cevap vereceğimi sizden öğrenecek değilim.. Bu forumda biz sayısız cihazları kurtardık bilgimiz dahilince çözümler ürettik. Ni tekim En çok çözüm üretenler rütbeside şahsıma ait.. Sizin karalamaya çalıştığınız gibi olsaydı bu rütbe sistem tarafından bize verilmezdi.. Siz önce Bulunduğunuz topluluğun kurallarına uymayı öğrenin ondan sonra millete laf yetişitirin. Konu şahsım adına kapanmıştır.. İyi forumlar..

HOCAM SENİ KARALAMAYA GEREK YOK BU MAKALEYİ OKUYAN ZATEN NEYİN NE OLDUĞUNU ANLAR AMA SENİN ANLAYAMADIĞIN
BİZİM KONUYUDA AÇMA SEBEBİMİZ İMEİ FALAN DEĞİL ZATEN KONUDA DA İMEİ GİTTİ AMAN NE YAPALIM NE YAPARIZ DİYE BİR CÜMLE GEÇMİYOR...
ESAS SIKINTIMIZ NEYDİ.............. CİHAZIN AÇILMAMASI AÇILMA DURUMUNUN OLABİLME İHTİMALİ İMEİ GEREKLİ DİYE BİRŞEY YOK BEN ORADA GENEL BİLİGİ VERİYORUM ŞU YÜKLÜ BU YÜKLÜ DİYE Kİ BİR ÇÖZÜM YOLU BULUNABİLSİN....
AMA SEN DAHA KENDİNİ HAKLI ÇIKARMAK İÇİN YOK İMEİ GİDER FALAN FİLAN İNTER MİLAN...
BİZE USLUP TAN BAHSEDECEĞİNE KENDİ USLUBUNU DÜZELT HAYIRDIR SEN NE ....
Evet ne dediysem aynen geçerli ne söylediysem arkasındayım sen imei bilgilerini bir at yeniden konuşacağız tamir gereklimi değilmi..
NEDEN BAHSEDİYORSUN SANA BURADA KİMSEYE HAKARET HAKKI VERMİYOR VERİLMESDE TERBİYELİ OL ÖNCE....

SIKINTI İMEİ DEĞİL TELEFONUN AÇILIP AÇILMAMA DURUMU ÖNCE BUNU BİR İDRAK ET TELEFON HİÇ AÇILMAZSA BAHSETTİĞİN İŞLEMLERİ YAPMAYI NASIL DÜŞÜNÜYORSUN
TELEFON TAMAMEN GİTMİŞ OLSA NASIL YAPACAKSIN RECOVERY İ İMEİ ATMAYI
ANAKART KOMPLE GİTMİŞ OLSA
NEYSE BUNU OKUYANLAR ZATEN SENİN NE KADAR İŞİNİN EHLİ BİR İNSAN OLDUĞUNU HER HALDE ANLARLAR...
FAZLA SÖZE GEREK YOK
SÖZ UÇAR YAZI KALIR

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
HOCAM SENİ KARALAMAYA GEREK YOK BU MAKALEYİ OKUYAN ZATEN NEYİN NE OLDUĞUNU ANLAR AMA SENİN ANLAYAMADIĞIN
BİZİM KONUYUDA AÇMA SEBEBİMİZ İMEİ FALAN DEĞİL ZATEN KONUDA DA İMEİ GİTTİ AMAN NE YAPALIM NE YAPARIZ DİYE BİR CÜMLE GEÇMİYOR...
ESAS SIKINTIMIZ NEYDİ.............. CİHAZIN AÇILMAMASI AÇILMA DURUMUNUN OLABİLME İHTİMALİ İMEİ GEREKLİ DİYE BİRŞEY YOK BEN ORADA GENEL BİLİGİ VERİYORUM ŞU YÜKLÜ BU YÜKLÜ DİYE Kİ BİR ÇÖZÜM YOLU BULUNABİLSİN....
AMA SEN DAHA KENDİNİ HAKLI ÇIKARMAK İÇİN YOK İMEİ GİDER FALAN FİLAN İNTER MİLAN...
BİZE USLUP TAN BAHSEDECEĞİNE KENDİ USLUBUNU DÜZELT HAYIRDIR SEN NE ....
NEDEN BAHSEDİYORSUN SANA BURADA KİMSEYE HAKARET HAKKI VERMİYOR VERİLMESDE TERBİYELİ OL ÖNCE....

SIKINTI İMEİ DEĞİL TELEFONUN AÇILIP AÇILMAMA DURUMU ÖNCE BUNU BİR İDRAK ET TELEFON HİÇ AÇILMAZSA BAHSETTİĞİN İŞLEMLERİ YAPMAYI NASIL DÜŞÜNÜYORSUN
TELEFON TAMAMEN GİTMİŞ OLSA NASIL YAPACAKSIN RECOVERY İ İMEİ ATMAYI
ANAKART KOMPLE GİTMİŞ OLSA
NEYSE BUNU OKUYANLAR ZATEN SENİN NE KADAR İŞİNİN EHLİ BİR İNSAN OLDUĞUNU HER HALDE ANLARLAR...
FAZLA SÖZE GEREK YOK
SÖZ UÇAR YAZI KALIR
İnsanlar benim işimin ehli olup olmadığımı sizin 2 satır cümlenizlemi anlayacak.. Referans sayfamızda zaten neyin ne olduğu belli..

En çok ücretsiz çözüm üreten kişi benim..

Bu linktede verdiğimiz hizmetlerin sadece küçük bir kısmı için aldığımız yorumlar mevcut..

Anlamadığınız konularda önünüze gelen herkesle laf yarışına girmeyin.

Telefonun ekranı kırılıp ekranı değişmesi bir tamirdir..
telefonun bataryası değişmesi bir tamirdir.
Telefonun brick olup kurtarılmasıda bir tamirdir.
bunun yanında yurtdışı cihaza imei atılması da bir tamirdir.

Ben burada bütün olarak size bilgi veriyorum Sizin o anda işinizi ne göreceğini benim tahmin etme mecburiyetim yok.. Telefonunuz brick olmuş tamir gerekli dedim ne dedik size kırın duvarda ya da tamir olmaz çöpe atın dedik zararamı uğrattık. Vaktini ayırıp size çözüm üretmeye çalışan insana teşekkür edeceğinize Hakaret etmeye çalışıyorsunuz.. Konuyu kapatın uzatmayın yazmayacaktım ama yine dayanamadım. İyi forumlar..

Melih4580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH
Cihazım
Mİ 11 ULTRA
Konular
1
İnsanlar benim işimin ehli olup olmadığımı sizin 2 satır cümlenizlemi anlayacak.. Referans sayfamızda zaten neyin ne olduğu belli..

Bu linktede verdiğimiz hizmetlerin sadece küçük bir kısmı için aldığımız yorumlar mevcut..

Ben burada bütün olarak size bilgi veriyorum Sizin o anda işinizi ne göreceğini benim tahmin etme mecburiyetim yok.. Telefonunuz brick olmuş tamir gerekli dedim ne dedik size kırın duvarda ya da tamir olmaz çöpe atın dedik zararamı uğrattık. Vaktini ayırıp size çözüm üretmeye çalışan insana teşekkür edeceğinize Hakaret etmeye çalışıyorsunuz.. Konuyu kapatın uzatmayın yazmayacaktım ama yine dayanamadım. İyi foru

Melih4580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH
Cihazım
Mİ 11 ULTRA
Konular
1

Ben burada bütün olarak size bilgi veriyorum Sizin o anda işinizi ne göreceğini benim tahmin etme mecburiyetim yok.. Telefonunuz brick olmuş tamir gerekli dedim ne dedik size kırın duvarda ya da tamir olmaz çöpe atın dedik zararamı uğrattık. Vaktini ayırıp size çözüm üretmeye çalışan insana teşekkür edeceğinize Hakaret etmeye çalışıyorsunuz.. Konuyu kapatın uzatmayın yazmayacaktım ama yine dayanamadım. İyi forumlar..
HOCAM SEN DİĞER ARKADAŞ GİBİ ŞUNUNLA DÜZELME İHTİMALİ VAR ŞUNU YÜKLEMEN GEREKLİ BUNU YÜKLEMEN GEREKLİ O ZAMAN BİR İHTİMAL AÇILMA DURUMU OLABİLİR YADA AÇILIR MI YAZMIŞSIN Kİ ÇÖZÜM ÜRETMEKTEN BAHSEDİYORSUN VERDİĞİN CEVABI İYİ OKU Kİ İMEİ ATILI MI DİYE SORAN DA SENSİN...

ELEKTRİK KESİLMESEDE AÇILMAZDI Kİ.... TAMİR GEREKLİ

SONRADA EN ÇOK ÇÖZÜM BULAN BENİM.... HAAAA PARA LAZIM DE ANLAYALIM ANLAŞILAN SEN TAMİRCİSİN

BURADA MİLLET DAHA ÇOK NİYE TOPLANMIŞ KENDİ KENDİLERİNİ GELİŞTİRME AMATÖR TAMİR YAPARAK GERÇEKLEŞTİRDİKLERİNDE BİR NEBZE BİRAZ DAHA MUTLU OLAMAK VE BİRŞEYLERİ BAŞARI OLABİLDİKLERİNİ YAPABİLDİKLERİNİ ANLAMAK BİR BAKIMA

BENİM YAŞIM 42 ESKİ BİR ASKERİ PERSONELİM Ütğm. BİLGİSAYAR MÜHENDİSİYİM

HERKES NEYİN NE OLDUĞUNU ANLIYOR... SEN TAMİRCİ OLSANDA İŞİN ASLI BEN SENİN BANA VERMİŞ OLDUĞUN SORUN ÇÖZÜMÜNÜNDEN DOLAYI
BEN KENDİM ÇÖZEBİLECEĞİM UFAK BİR SORUN OLDUĞU VE SÖYLEMİŞ OLDUĞUN "" TAMİR KELİMESİNİN "" GERÇEĞİ YANSITMADIĞINDAN DOLAYI NE KENDİ CİHAZIMI SİZE GETİR NEDE ETRAFIMA ÖNERİRDİM.. AMA TABİKİ ÜSLUP..... SİZE
1 küçük 50 krş tuvalet TE HAYIRLI İŞLER... BİRAZ DAHA KENDİNİZİ GELİŞTİRİN.

ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ...... ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ ......

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60

Hocam sabrınız karşısında önümü ilikliyorum.clap~~

Melih4580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH
Cihazım
Mİ 11 ULTRA
Konular
1

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
10
HAYIRDIR HOCAM SABIR GÖSTEREN O MU YOKSA BİZMİ...
AMA SİZDE HAKLISINIZ BU ZAMANDA BECEREKSİZ OLMAK LAZIM Kİ SİZİN GİBİLERİN KARNI DOYSUN
konuda bahsettiğiniz ismi tanımıyorsunuz ben dahil bir çok kişinin ölmüş telefonunu ücretsiz diriltti başarılı bir teknisyen keşke biraz tanısanız eğer sorunuza tamir gerekli dedi ise ne yapabilirim diye sorsaydınız belki farklı cevap alırdınız.

Melih4580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH
Cihazım
Mİ 11 ULTRA
Konular
1
Kullanıcı büyük harf kullanımı ve üslup nedeniyle son uyarı cezasını almıştır. Tekrarı haline uzaklaştırılacaktır.
konuda bahsettiğiniz ismi tanımıyorsunuz ben dahil bir çok kişinin ölmüş telefonunu ücretsiz diriltti başarılı bir teknisyen keşke biraz tanısanız eğer sorunuza tamir gerekli dedi ise ne yapabilirim diye sorsaydınız belki farklı cevap alırdınız.
YAZININ BAŞINI OKUYUN ÖNCE BEN KİMİ KASTEDİYORUM... GÖSTERDİĞİNİZ KİŞİ KİMİN AV.YAPIYOR...ONDAN SONRA YORUMUNUZU YAPABİLİRSİNİZ...

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Melih4580 Geçmiş mesajlarımdan da kontrol edebilirsiziniz H.kadioglu 'na ücretli onarım konusunda en sert eleştirileri yapanlardan biri benimdir ama bu konuda haklı gibi görünüyor. Verdiği çözümü net. " ya da imei silinmiş halde açılırdı. tamir gerekli bu cihaz için" yazmış ve bu cümle farklı yorumlanabilecek gibi değil.

Sizin IMEI silindi mi silinmedi mi? Eğer silinmiş ise çözümü doğrudur ve sizin özür dilemeniz gerekli eğer IMEI'niz silinmedi ise o zaman yanlış yazmıştır ve H.kadioglu 'nun özür dilemesi gerekir.

Bu kadar uzatmaya gerek yok. Biri teknisyen diğeri 42 yaşında bir üstteğmen bilgisayar mühendisinin ergen tartışmasına girmesi ayıp...

Melih4580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH
Cihazım
Mİ 11 ULTRA
Konular
1
Melih4580 Geçmiş mesajlarımdan da kontrol edebilirsiziniz H.kadioglu 'na ücretli onarım konusunda en sert eleştirileri yapanlardan biri benimdir ama bu konuda haklı gibi görünüyor. Verdiği çözümü net. " ya da imei silinmiş halde açılırdı. tamir gerekli bu cihaz için" yazmış ve bu cümle farklı yorumlanabilecek gibi değil.

Sizin IMEI silindi mi silinmedi mi? Eğer silinmiş ise çözümü doğrudur ve sizin özür dilemeniz gerekli eğer IMEI'niz silinmedi ise o zaman yanlış yazmıştır ve H.kadioglu 'nun özür dilemesi gerekir.

Bu kadar uzatmaya gerek yok. Biri teknisyen diğeri 42 yaşında bir üstteğmen bilgisayar mühendisinin ergen tartışmasına girmesi ayıp...
Hocam söz ettiğiniz kişi evet şöyle diyor : İlk başta elektrik gitmeseydi açılmazdı. Ben sorunumu açıkca zaten yazmıştım. Açılmazdı demesinin bir anlamı yok şunun için bakın ben diyorum ki pc ye takınca ses geliyor donanım tanıma takılma sesi. Bu bile bir bakıma hayat kıvılcımı olabileceğine yada kurtarılma ihtimalinin olduğunun anlamına gelir ki , bu şahıstan önceki arkadaş Sp flash tool ile kurtarılma ihtimali olduğunu söyledi. Bende araştırdım videoları falan izledim söylediği gibi o program ile sorunumu çözdüm. Benim sıkıntım imei değil ki.... gitsede olur kalsada en kötü ihtimal bir imei belirli bir ücret karşılığında yada kişinin tecrübesi ve gerekli programlar ile atılabilir. Ama cihaz daha pahalı sonuçda. Ben cihazı kurtarma derdindeyim imeil değil ayrıca imei atılımı diye soran da kendisi benim imei ile derdimin olmadığı için zaten sorunumda imei le hiç deyinmedim.
Bana söylediği açılmazdı ki elektrik gitmemiş olsaydı bile.......Tamir gerekli......
Örneğin açılmazdı ki gibi bir cümle kuracağına açılmayabilirdi demek var.......Bunu demesi bile bilgi eksikliğini gösteriyor. Cihaz şu anda sorunsuz şekilde çalışıyor.Hatta söylenen programı yüklememden sonra hemen hemen sorunum 5 gün önce olmuştu ve ben sorunumu o gün yada 1 gün sonra çözdüm.
Söylediği gibi yola çıkmış olsaydım denemeseydim belki 500 600 tl ödeyecektim.... Düşünün açılmazdı ki dediği cihaz açılıyor ve çalışıyor ve ben,siz,başkası vs. kullanan kişi bu parayı boşuna ödemiş oluyor.
1. Bu kişi yerine daha tecrübeli işinin ehli insanlara gitmek daha mantıklı
2. İmei gitmiş olduğunu varsayın beni yanlış yönlendiren kişiye karşı özür dilemem kendime haksızlık.
3. İmei gitmemiş bu zattan zaten özür beklentim yok ki engelledim.
4. Benim bunları yazma amacım insanların biraz daha tecrübe etmeleri ve tecrübe kazanmaları. Hemen her tamir denince gözleri kapalı kabul etmemeleri biraz da kendimiz birşeyler yapmaya çalışalım olmuyorsa o zaman ....Tabi birazda tecrübe ve cihazlara, programlara karşı ilgi ve merak lazımki başarılı olabilelim.
Sonuç bu Sağolun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt