Yardım Xiaomi Mi 11T Günellerken Elektrik Gitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Melih4580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH
Cihazım
Mİ 11 ULTRA
Konular
1
Kullanıcı büyük harf kullanımı nedeniyle uyarı cezası almıştır.
BAHSETMİŞ OLDUĞUM CİHAZIN KİLİDİ AÇIK Mİ FLASH DAN GÜNCELEME YAPARKEN ELEKTRİK GİTTİ. BİR SANİYE FALAN OLMUŞTU. CİHAZ ŞU ANDA RECOVERY YADA FASBOOT MODUNA GEÇMİYOR. PC YE TAKINCADA BİRŞEY YAZMIYOR. WİN 11 KULLANIYORUM. SADECE SES AÇMA TUŞUNA BASILI TUTARAK TAKTIĞINIZDA BİR SÜRE SONRA BİR SES GELİP GİDİYOR. AMA DONANIMDA GÖREMİYORUM. NE YAZIP YAZMADIĞINI ÇÜNKÜ NERDEYSE 1 2 SN DE GİDİP GELİYOR.
BİR YÖNTEMİ VARMI. NE YAPMAM LAZIM. CİHAZ YURT DIŞI MEDİA TEK İİŞLEMCİ GALİBA 128GB MODEL AGATE
NE YAPABİLİRİM

pltmustafaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
redmi note 9
Konular
7
Sp flash tool ile yapabilirsin

Melih4580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH
Cihazım
Mİ 11 ULTRA
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sp flash tool ile yapabilirsin
HOCAM BU PROGRAM İLE NASIL YAPACAĞIM PEKİ O ZAMAN PC CİHAZI GÖRECEK Mİ? SORUNUMUN HEPSİNİ OKUDUNUZ DEĞİL Mİ
ÇÜNKÜ PC CİHAZI GÖRMÜYOR SANİYELİK GELİP GİDİYOR PC DE SES AÇMAYA BASILI TUTTUNCA TELEFONUN EKRANINDA ZATEN HİÇ BİR ŞEY YOK CİHAZ FASTBOOT YADA RECOVERY GİRMİYOR TELEFONDAN

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei atılmış cihaz mıydı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
zaten elektrik gitmesede açılmazdıki. ya da imei silinmiş halde açılırdı. tamir gerekli bu cihaz için

Melih4580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH
Cihazım
Mİ 11 ULTRA
Konular
1
zaten elektrik gitmesede açılmazdıki. ya da imei silinmiş halde açılırdı. tamir gerekli bu cihaz için
ELİTE ÜYE/TEKNİSYEN/PREMİUM ÜYE OLAMANIZA RAĞMEN
YANLIŞ BİLGİLENDİRME VE YÖNLENDİRME YAPIYORSUNUZ ....( ELEKTRİK GİTMEMİŞ OLSAYDI BİLE AÇILMAZDI ..... TAMİR GEREKLİ BU CİHAZA....)
HİÇ SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ NE AÇILMAMAZLIK YAPTI NE DE TAMİR GEREKTİ

pltmustafaa ADLI KULLANICININ VERDİĞİ CEVAP SAYESİNDE SP FLASH TOOL SAYESİNDE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE CİHAZA GEREKLİ YAZILIMI İNDİRİP CİHAZA KURDUM... YANLIŞ BİLGİ YADA YÖNLENDİRMELERİ BİR DAHA YAPMAMANIZ TEMENİSİ İLE...​

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
ELİTE ÜYE/TEKNİSYEN/PREMİUM ÜYE OLAMANIZA RAĞMEN
YANLIŞ BİLGİLENDİRME VE YÖNLENDİRME YAPIYORSUNUZ ....( ELEKTRİK GİTMEMİŞ OLSAYDI BİLE AÇILMAZDI ..... TAMİR GEREKLİ BU CİHAZA....)
HİÇ SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ NE AÇILMAMAZLIK YAPTI NE DE TAMİR GEREKTİ

pltmustafaa ADLI KULLANICININ VERDİĞİ CEVAP SAYESİNDE SP FLASH TOOL SAYESİNDE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE CİHAZA GEREKLİ YAZILIMI İNDİRİP CİHAZA KURDUM... YANLIŞ BİLGİ YADA YÖNLENDİRMELERİ BİR DAHA YAPMAMANIZ TEMENİSİ İLE...​

Öncelikle Forum kuralları gereği Mesajın tümünü büyük fontlarla yazmamanız gerektiği konusunda uyarayım.

Siz tamirden ne anladınızki donanımsal bir tamir mi anladınız?

*#06# yapınca çıkan imeileri sorgulayıp buraya imei gizleyip fotoğraf ekleyin cihaz orjinal imei ilemi açılmış yoksa imei atılmamış cihazmıydı. imei atıldı ise orjinalemi dönüp atılmış bir görelim..

Melih4580

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MELİH
Cihazım
Mİ 11 ULTRA
Konular
1
Öncelikle Forum kuralları gereği Mesajın tümünü büyük fontlarla yazmamanız gerektiği konusunda uyarayım.

Siz tamirden ne anladınızki donanımsal bir tamir mi anladınız?

*#06# yapınca çıkan imeileri sorgulayıp buraya imei gizleyip fotoğraf ekleyin cihaz orjinal imei ilemi açılmış yoksa imei atılmamış cihazmıydı. imei atıldı ise orjinalemi dönüp atılmış bir görelim..
HOCAM SEN YAZDIĞIN MESAJI İYİCE OKU... İMEİ FALAN GEÇ... SENİN ORADA EN KISA ÖRNEK OLARAK ŞU YÖNLENDİRMEN BİLGİLENDİRMEN VARMI YOK MU O DA ; ( zaten elektrik gitmesede açılmazdıki ) SONUÇDA CİHAZ İSTER İMEİ GİTMİŞ OLSUN İSTER GİTMEMİŞ SEN BU CÜMLEYİ BURADA KURMUŞMUSUN KURMUŞSUN DAHA NEYİ CEVABINI YAZIYORSUN......
BUNU OKUYAN ADAM BU CİHAZIN AÇILMAMA DURUMUNDA TAMİRE İHTİYACI OLDUĞUNU ANALAYACAK MI...ANLAYACAK
İSTER BÜYÜK TAMİR İSTER KÜÇÜK SONUÇDA SEN ORADA PROGRAM VS. BİRŞEYDEN BAHSETMİYORSUN .... TAMİR DİYORSUN !!!

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
HOCAM SEN YAZDIĞIN MESAJI İYİCE OKU... İMEİ FALAN GEÇ... SENİN ORADA EN KISA ÖRNEK OLARAK ŞU YÖNLENDİRMEN BİLGİLENDİRMEN VARMI YOK MU O DA ; ( zaten elektrik gitmesede açılmazdıki ) SONUÇDA CİHAZ İSTER İMEİ GİTMİŞ OLSUN İSTER GİTMEMİŞ SEN BU CÜMLEYİ BURADA KURMUŞMUSUN KURMUŞSUN DAHA NEYİ CEVABINI YAZIYORSUN......
BUNU OKUYAN ADAM BU CİHAZIN AÇILMAMA DURUMUNDA TAMİRE İHTİYACI OLDUĞUNU ANALAYACAK MI...ANLAYACAK
İSTER BÜYÜK TAMİR İSTER KÜÇÜK SONUÇDA SEN ORADA PROGRAM VS. BİRŞEYDEN BAHSETMİYORSUN .... TAMİR DİYORSUN !!!
Evet ne dediysem aynen geçerli ne söylediysem arkasındayım sen imei bilgilerini bir at yeniden konuşacağız tamir gereklimi değilmi..
büyük 1 küçük 50 krş tuvalet muhabbeti yapma insana..

İmei atılmış mi11t ye rom atarsan 3 seçenek var
1- açılmaz recovery ekranında kalır (tamir gerekir)
2- imei silinmiş null halde açılır (tamir gerekir)
3- orjinal imeilerle açılır (tamir gerekir)

Kime ne cevap vereceğimi sizden öğrenecek değilim.. Bu forumda biz sayısız cihazları kurtardık bilgimiz dahilince çözümler ürettik. Ni tekim En çok çözüm üretenler rütbeside şahsıma ait.. Sizin karalamaya çalıştığınız gibi olsaydı bu rütbe sistem tarafından bize verilmezdi.. Siz önce Bulunduğunuz topluluğun kurallarına uymayı öğrenin ondan sonra millete laf yetişitirin. Konu şahsım adına kapanmıştır.. İyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt