Ana Başlık Xiaomi Mi 11 Teknik Özellikler

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Ben beğendim çok hoş duruyor. :)

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31

beytullahbkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beytullah
Cihazım
Mİ12T
Konular
8
7400 civarı fiyatlarla gördüm en düşük ben o fiyatlara tabikide alınmaz garantisiz verilicek maks bana göre 5500-6000 tl dir
sahibinden fiyatlar gerçekten uçuk ama bir videoda izledim zaten adam cebine koyup gelmesi 5400lira gibi bir fiyata mal olmuş yani sizin dediğiniz fiyatlara bu dolar kurunda satılması hayal..

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Oneplus 8 prodan geçilir mi geçilmez mi diye düşünüyorum açıkçası ki telefondan çok memnunum, brick olma derdi yok bootloader açmak kapamak sorun değil beklemek yok vs vs

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
sahibinden fiyatlar gerçekten uçuk ama bir videoda izledim zaten adam cebine koyup gelmesi 5400lira gibi bir fiyata mal olmuş yani sizin dediğiniz fiyatlara bu dolar kurunda satılması hayal..
hocam 8/128 olan versiyonu 4000 yuan ortalama 4600tl civarı ediyor 1400 de kar koysunlar hadi 6000 olsun cebine koyup getiren arkadaş nasıl 5400tl ye çıkarmış o fiyatı anlamadım ama muhtemelen 12/256 olan versiyondur o fiyata aldığı

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Rahmetli Kemal Sunal tokatçı isimli filminde cama ekmek banıp yiyordu. Artık teknolojik gelismelere karşı ben de böyleyim. Emeği geçen herkesin monkey~~clap~~
Emeği geçen herkesin ruhuna bilardo topu çakalım hocam. Ne yani, ruhumuzu, gençliğimizi, hayatımızı karartan, kurutan insanlar her kimse sesimiz çıkmayacak mı? Ben susamam, hepsine hakkımı iğne ucu kadar bile kalsa haram ediyorum.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Dün Mi11 geldi satışını yapan arkadaşıma heyecanla almaya gittim . Ancak cihazı elime aldığımda çok ta sevinmedim..Mİ10, Mİ 10 Pro ,ve Mi 10TPro ile halen kullandığım Ultra modeli ile arasında aman aman çok büyük bir fark yok..Tabiki kullanıma göre tercihler değişebilir..Oyun oynamadığımda hız vs de benim için çok önemli olmadığından ve Mi 11 arka kapaktaki mazlemede beni tatmin etmedi...Güncel Romlar ile cihazı kullandığımdan,Twrp ve ,Global Rom çıkmasıda zaman alacağından almaktan vazgeçtim...

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Dün Mi11 geldi satışını yapan arkadaşıma heyecanla almaya gittim . Ancak cihazı elime aldığımda çok ta sevinmedim..Mİ10, Mİ 10 Pro ,ve Mi 10TPro ile halen kullandığım Ultra modeli ile arasında aman aman çok büyük bir fark yok..Tabiki kullanıma göre tercihler değişebilir..Oyun oynamadığımda hız vs de benim için çok önemli olmadığından ve Mi 11 arka kapaktaki mazlemede beni tatmin etmedi...Güncel Romlar ile cihazı kullandığımdan,Twrp ve ,Global Rom çıkmasıda zaman alacağından almaktan vazgeçtim...
hocam kaça satıyorlar acaba şuan ?

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Merhaba 7650 TL tabi kutusuz sadece cihaz ve yanında Şarj hediye olarak veriliyor Tabi koruyucu üzerinde hiç hat takılmıyor ...

Üst Alt