Haber Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro detaylar resmi olarak tanıtıldı

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100

rebuplicfb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
tahminen poco f2 pro ile Mi 10 arasında ve Mi 10 fiyatına yakın bir fiyattan satılır diye tahmin ediyorum.
Bu telefonu almayı düşünüyorum ancak bu ekran kısmı kafama takılıyor.Amoled olmayan bir ekran bu fiyatı edermi acaba? Poco F2 ile farklı olan çok fazla bir şey yok sanırım..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Bu telefonu almayı düşünüyorum ancak bu ekran kısmı kafama takılıyor.Amoled olmayan bir ekran bu fiyatı edermi acaba? Poco F2 ile farklı olan çok fazla bir şey yok sanırım..

Ehh iPhone 11 de IPS ama kullanan milyonlar var çok amoled takıntınız yoksa olabilir.

rebuplicfb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Ehh iPhone 11 de IPS ama kullanan milyonlar var çok amoled takıntınız yoksa olabilir.
Yok aslında öyle bir takıntım ancak telefonu istedikten sonra geri dönme şansı olmuyor görerek almıyoruz sonuçta.Ekran çokta sönük olsun istemem açıkçası.Telefoto kamera yok sanırım bu telefonda Xiaomi birini koysa diğer özelliği kısıyor açıkçası

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100

Alınacaksa Pro modeli alınabilir bence diğer modelleri poco f2 pro ya tercih edilebilecek bir şey sunmuyor. Pro modelide Kamera ve DDR5 ram den fark ediyor benim için diğer şeyler çok önemli değil.

Ekran konusunda hak veriyorum, artık bilgisayarlar bile oled, amoled ekranlara geçiyorken Bu fiyat bandında çıkan bir cihazda pek iyi olmayan bir ips ekran tercih edilmesi komik olmuş, hadi SD 865'in çok tuzlu bir SoC olmasından desem, ee çok daha ucuza satılan F2 Pro modelinde dev gibi çentiksiz Amoled ekran koyulabilmiş.

rebuplicfb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Alınacaksa Pro modeli alınabilir bence diğer modelleri poco f2 pro ya tercih edilebilecek bir şey sunmuyor. Pro modelide Kamera ve DDR5 ram den fark ediyor benim için diğer şeyler çok önemli değil.

Ekran konusunda hak veriyorum, artık bilgisayarlar bile oled, amoled ekranlara geçiyorken Bu fiyat bandında çıkan bir cihazda pek iyi olmayan bir ips ekran tercih edilmesi komik olmuş, hadi SD 865'in çok tuzlu bir SoC olmasından desem, ee çok daha ucuza satılan F2 Pro modelinde dev gibi çentiksiz Amoled ekran koyulabilmiş.
Aynen bende öyle düşünüyorum.Bu fiyat bandında mi 10 var aslinda.O kadar çok model çıkıyor ki bunlara güncelleme destegide ne kadar zaman verilebilir oda ayrı bir soru işareti bende..

Muhammedeminacikel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
Minote 3
Konular
5
Bu kurlarla kayıtsız telefon almak bile hayal oldu Ah benim Caaanım memleketim.. araba hastalığımız vardı sayelerinde kalmadı telefon hastalığımız vardı o da kalmadı..

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Bu kurlarla kayıtsız telefon almak bile hayal oldu Ah benim Caaanım memleketim.. araba hastalığımız vardı sayelerinde kalmadı telefon hastalığımız vardı o da kalmadı..

Fazla hasta olmayalım diye yapmışlar. Ama kendileri amansız hastalık içerisindeler. IV.Murad gibi yani. Hani işin tamamen artık keyif olduğunu söylüyorsak milletvekillerinin ellerindeki cihazlarıda iyi bir incelemek gerekiyor. Bana göre en az pro max aşağısı kullanmıyorlardır mesela. Ver ellerine bi dandik venüsü kullansınlar.

rebuplicfb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Arkadaşlar bu telefonu yurtdışı aldığımızda IMEI olayı sadece tek hatta yapılıyor bildiğim kadarı ile.Bu telefonda 5G desteği var tek hattın kayıt olması 5G için ilerde sorun olabilirmi.Hattin birinin 4.5 G diğerinin 5G için olduğunu okudum internette.Bu durumda ilerde olursa 5G yi kullanamayacagiz anlamına geliyor diye anladım ben.Yanlismi yoksa doğrumudur bu durum?

Üst Alt