Rom Xiaomi Mi 10T 5G/10T Pro/K30S Ultra Apollo ENG Rom - Fabrika Yazılımı

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Xiaomi ENG Rom nedir?

ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir. Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.

ENG Rom nasıl yüklenir?

Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

UYARI : Günlük kullanıma uygun olan bir yazılım değildir. İhtiyaç yada zaruri bir durum olmadıkça yüklemenize gerek yoktur.

İndirme Bağlantısı

ENG Firmware

Son düzenleme:

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Xiaomi ENG Rom nedir?

ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir. Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.

ENG Rom nasıl yüklenir?

Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

UYARI : Günlük kullanıma uygun olan bir yazılım değildir. İhtiyaç yada zaruri bir durum olmadıkça yüklemenize gerek yoktur.

İndirme Bağlantısı

ENG Firmware

Şifre : HALABTECHREDMIENG
Hocam benim cihaz garantili ve bootloader kilitli. Mi flash ile bunu kurup sürüm düşürebilirmiyim garantiyi etkiler mi ?

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0
Merhabalar mi 10t yeni aldım android 11'e yükselttim ama pek memnun kalmadım şöyle bir android 10 romlarda dolaşmak istiyorum mi falsh ile direkt android 10 fastboot bir yazılım atarak sürüm düşürme olmuyormu illaki bu verdiğiniz romu flahlamak mı gerekiyor beni aydınlatırsanız çok memnun olurum saygılar.
Bootloader açık.

FarFara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
9
Merhabalar mi 10t yeni aldım android 11'e yükselttim ama pek memnun kalmadım şöyle bir android 10 romlarda dolaşmak istiyorum mi falsh ile direkt android 10 fastboot bir yazılım atarak sürüm düşürme olmuyormu illaki bu verdiğiniz romu flahlamak mı gerekiyor beni aydınlatırsanız çok memnun olurum saygılar.
Bootloader açık.
Trwp yüklüyorsun, istediğin romu, Androidi kullanıyorsun.

Seto-Kaiba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 9SE
Konular
0
Hocam merhaba, bu dosya poco f2 pro için hazırlanmış, mi 10t pro için değil. Mümkünse
"J3S_apollo_factory_images_FACTORY-KeepNV-APOLLO-1022_20201022.0000.00_10.0_5fde5e0a56.zip"
isimli dosyayı veyahut bu cihaz için çıkmış başka bir ENG rom paylaşabilirmisiniz? Teşekkür ederim.
Dosyayı kullanım amacım farklı ve birebir cihazın engineering romuna ihtiyacım var. HiddeNKinG

Raumdeuter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
bu romu kurduğumuzda imei gider mi?

iphonesimlok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
HUAWEİ P30 PRO
Meslek
TEKNİK SERVİS
Konular
2
mu mi 10t apollo cihazlara yüklemeyin başka cihazın eng romu
product:lmi cihazının eng romu

hamzatan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamza
Cihazım
nexus
Konular
0
Hocam merhaba, bu dosya poco f2 pro için hazırlanmış, mi 10t pro için değil. Mümkünse
"J3S_apollo_factory_images_FACTORY-KeepNV-APOLLO-1022_20201022.0000.00_10.0_5fde5e0a56.zip"
isimli dosyayı veyahut bu cihaz için çıkmış başka bir ENG rom paylaşabilirmisiniz? Teşekkür ederim.
Dosyayı kullanım amacım farklı ve birebir cihazın engineering romuna ihtiyacım var. HiddeNKinG
bulamadıysan seslen kardeşim atayım

Üst Alt