HyperOS Xiaomi Mi 10 Ultra (cas) - Çin Kararlı - OS1.0.2.0.TJJCNXM

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Siz kullanıyor musunuz tavsiye eder misiniz hyper OS u? Yoksa miui 14 daha performanslı mı?
Ben bu cihaza sahip değilim, 13 Ultra' da oldukça iyi. Cihazınız için deneyip tecrübe etmeniz gerek.

Mr_luci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
Ben bu cihaza sahip değilim, 13 Ultra' da oldukça iyi. Cihazınız için deneyip tecrübe etmeniz gerek.
Teşekkürler son bir soru sormak istiyorum bu hyperos için twrp de yüklemem gerekiyor mu? cihazımda yüklü olan twrp iş görül mü? Sayet twrp yüklemek gerekiyor sa bana bu cihaz için link verebilir misiniz

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Teşekkürler son bir soru sormak istiyorum bu hyperos için twrp de yüklemem gerekiyor mu? cihazımda yüklü olan twrp iş görül mü? Sayet twrp yüklemek gerekiyor sa bana bu cihaz için link verebilir misiniz
XiaomiEu romlar Hybrid olarak yapılıyor, twrp olmadan fastboot üzerinden de yüklenebiliyor. Cihazı fastboot moduna alın, zip dosyasını masa üstüne çıkarın, cihazı bağlayın, klasör içindeki formatdata.bat yazan uygulamayı çalıştırın, yüklemeyi yapar bitirir. Ben yükleme işlemlerini twrp üzerinden yapma taraftarı olduğum, fastboot pek kullanmam, Twrp yüklemek istiyorsanız aşağıdaki linkten destek alabilirsiniz.

Mr_luci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
Cihazda yüklü olan twrp ile temiz kurulum yaptım. İlk izlenimim şu anki şarj daha hızlı bitiyor.
Bir diğer sorunum da WhatsApp'tan bana birisi YouTube linki attığı zaman tarayıcı da açıyor YouTube uygulamasında açmıyor. Bu durum hoşuma gitmedi

Mr_luci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
XiaomiEu romlar Hybrid olarak yapılıyor, twrp olmadan fastboot üzerinden de yüklenebiliyor. Cihazı fastboot moduna alın, zip dosyasını masa üstüne çıkarın, cihazı bağlayın, klasör içindeki formatdata.bat yazan uygulamayı çalıştırın, yüklemeyi yapar bitirir. Ben yükleme işlemlerini twrp üzerinden yapma taraftarı olduğum, fastboot pek kullanmam, Twrp yüklemek istiyorsanız aşağıdaki linkten destek alabilirsiniz.
merhaba dün hyperos a güncelleme yaptım.güncellemeden sonra oyunlarda ve bazı uygulamarda kullandığım DUALSPACE clone programı var.
clone programı hiç bir uygulamayı görmüyor.
bunun nedeni nedir acaba?sizde durum nedir acaba

Üst Alt