Yardım Xiaomi mi 10 t pro FPS düşüşü

Yavuz.delem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi mi 10 t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
8 GB ram 128 GB hafiza
Telefon Modeli
Xiaomi mi 10 t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Telefonumda normalde 90 FPS alıyor aldığında 4 ay boyunca sabit 90 FPS oyniyabiliyordun fakat son 2 haftadır sabit 61 FPS ye düşüyor bu yüzden oyuna sevdam çok düştü eskisi gibi keyif alamıyorum lütfen bilen yardımcı olabilirmi

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Telefonumda normalde 90 FPS alıyor aldığında 4 ay boyunca sabit 90 FPS oyniyabiliyordun fakat son 2 haftadır sabit 61 FPS ye düşüyor bu yüzden oyuna sevdam çok düştü eskisi gibi keyif alamıyorum lütfen bilen yardımcı olabilirmi
Pubg oynuyorsunuz anladığım kadarıyla hocam.
Oyunun Grafik ayarında 90 FPS seçeneği aktif mi?

Oyla:

ekorkulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi5
Konular
1
bir süredir aynı sorunu yaşıyordum. aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapmak benim sorunumu çözdü. son bir haftadır cihaz tekrardan oyunda 90 fbs alıyor. sorun ortaya çıktıkça tekrardan aynı işlmeleri yapmak gerekecek.

ayarlardan ekranı 60 hz'ye alıyoruz > uygulamalar - uygulamaları yönet - pil performans - tüm verileri temizle yapıyoruz > uygulamaları yönet - pubg - pil tassarufu - kısıtlama yok yapıyoruz > tekrar ekranı 140 hz yapıyoruz. işlem bu kadar umarım sizde de işe yarar

Oyla:
Üst Alt