Recovery Xiaomi Mi 10 Lite 5G - Twrp 3.4.0 Tek Tuş Yükleme Aracı

royapnol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Gm 9pro
Konular
0
Telefon açıkken yüklenecek rom dosyasını gönderin,linkte anlattığım şekilde yükleme yapın...

Üstad cihaz mi 10 lite 5g note 10 değil zaten note 10 olsa bile twrp ye girince instal kısmından bir şey yapamıyorsun sadece silme kısmı çalışıyor oradan da veri silmeden sıfırlamaya kadar her şeyi denedim şimdi bu veya başka romu cihaz açıkken cihaza atsam twrp ye geçince o klasörlerin hiç biri görünmüyor klasör isimleri uzun harf ve rakam karışık çıkıyor içlerine bakınca bir şey varsa bile onlarında isim karışık harf ve rakamlar zip mi imaj mı başka bir şey mi anlayamıyorsun

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Üstad cihaz mi 10 lite 5g note 10 değil zaten note 10 olsa bile twrp ye girince instal kısmından bir şey yapamıyorsun sadece silme kısmı çalışıyor oradan da veri silmeden sıfırlamaya kadar her şeyi denedim şimdi bu veya başka romu cihaz açıkken cihaza atsam twrp ye geçince o klasörlerin hiç biri görünmüyor klasör isimleri uzun harf ve rakam karışık çıkıyor içlerine bakınca bir şey varsa bile onlarında isim karışık harf ve rakamlar zip mi imaj mı başka bir şey mi anlayamıyorsun

OTG aparat/kablo varsa usb bellekten rom yüklemeyi deneyebilirsiniz...

royapnol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Gm 9pro
Konular
0
OTG aparat/kablo varsa usb bellekten rom yüklemeyi deneyebilirsiniz...
Üstad bildiğin fastboot la kurabileceğim rom varsa link verebilirmisin ben bulamadım bütün sistem güncellemelerini kapattım kaza ile bi ota sistem güncellemesi gelse cihazda recovery yok tam gümleyip açılmıyacak cihaz

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Üstad bildiğin fastboot la kurabileceğim rom varsa link verebilirmisin ben bulamadım bütün sistem güncellemelerini kapattım kaza ile bi ota sistem güncellemesi gelse cihazda recovery yok tam gümleyip açılmıyacak cihaz

Bu linkte yer alan twrp yi kullanabilirsiniz...

royapnol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Gm 9pro
Konular
0
Bu linkte yer alan twrp yi kullanabilirsiniz...

Üstad sağolasın bu twrp benim cihaz için değil,ama verdiğin sitede benim cihaz için hem android 11 hem de fastboot rom buldum yalnız 5 gb olduğu için indirip denemeyi yarın yapıcam cevap ve yardımın için teşekkür ederim

Muslaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 10 lite 5g
Konular
3
Üstad sağolasın bu twrp benim cihaz için değil,ama verdiğin sitede benim cihaz için hem android 11 hem de fastboot rom buldum yalnız 5 gb olduğu için indirip denemeyi yarın yapıcam cevap ve yardımın için teşekkür ederim
Merhaba denediniz mi? Sonucu paylasabilir misiniz?

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Merhaba Stoya bubilinmeyen karakterli dosya isimleri sorunum bende de var :( ne yapmam lazım bilemiyorum. cihaz twrp ekranında bekliyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba Stoya bubilinmeyen karakterli dosya isimleri sorunum bende de var :( ne yapmam lazım bilemiyorum. cihaz twrp ekranında bekliyor

Format data sonrası reboot-recovery ile düzelmez ise farklı twrp sürümü deneyin olmaz ise otg aparat/kablo usb bellek ile rom yükleyin...

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Format data sonrası reboot-recovery ile düzelmez ise farklı twrp sürümü deneyin olmaz ise otg aparat/kablo usb bellek ile rom yükleyin...
Merhaba. Bir kaç Twrp ile denedim fakat başaramayınca Otg aparat ile flash diske atıp oradan yükledim. ilk başlarda herşey tamam gibiydi fakat bir çok program kendiliğinden kapanıyor. Dalvik vs temizledim. biraz araştıracağım belki bir ipucu bulurum.

Son düzenleme:
Üst Alt