Çözüldü Xiaomi Mesaj İçeriği Görünmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pozitronn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pozitron
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar, Xiaomi Mi 6 kullanıyorum ve mesaj bildirimi geldiğinde, sadece kimden geldiğini görebiliyoruz. Hem bildirim panelinde hem kilit ekranında mesajın içeriği okunmuyor. Her seferinde mesajlar uygulamasına girip bakmak gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Ayarlar - Kilit ekranı - Gelişmiş Ayarlar - Kilit ekranında - Bildirim içeriğini göster aktif mi acaba.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

pozitronn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pozitron
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Ayarlar - Kilit ekranı - Gelişmiş Ayarlar - Kilit ekranında - Bildirim içeriğini göster aktif mi acaba.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam mesajın bildirimi geliyor fakat mesajın ne olduğunu sadece mesaji açtığımda okuyabiliyorum, yani muhtemelen sadece MIUI Romlarda olan birşey. Ben diğer markalarda hiç rastlamadım.
-Çözümü var mıdır?

Not: Üstelik rehberde kayıtlı numaralardan gelen mesajlar halen numarasıyla gözüküyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20190106_133122.jpg
    IMG_20190106_133122.jpg
    141,1 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2019-01-06-11-56-20-774_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-01-06-11-56-20-774_com.android.settings.png
    109,7 KB · Görüntüleme: 47
Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Hocam mesajın bildirimi geliyor fakat mesajın ne olduğunu sadece mesaji açtığımda okuyabiliyorum, yani muhtemelen sadece MIUI Romlarda olan birşey. Ben diğer markalarda hiç rastlamadım.
-Çözümü var mıdır?

Not: Üstelik rehberde kayıtlı numaralardan gelen mesajlar halen numarasıyla gözüküyor.
Hocam bu şekilde bildirim içeriğini göster seçiliyse görünmesi lazım. Mesaj uygulaması bildirimlerini değiştirmiş olmayasınız. Yüklü uygulamalardan Mesaj uygulaması verilerini temizleyip yeniden kontrol edin.

Gelen mesajlarda kayıtlı kişilerin sadece isimlerinin görünmesi sorununu Rehber - Number Fixer Uygulaması ve Kullanımı konusu ile çözebilirsiniz. +9 ile başlaması gerekiyor kayıtlı numaraların.

Oyla:

pozitronn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pozitron
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Hocam bu şekilde bildirim içeriğini göster seçiliyse görünmesi lazım. Mesaj uygulaması bildirimlerini değiştirmiş olmayasınız. Yüklü uygulamalardan Mesaj uygulaması verilerini temizleyip yeniden kontrol edin.

Gelen mesajlarda kayıtlı kişilerin sadece isimlerinin görünmesi sorununu Rehber - Number Fixer Uygulaması ve Kullanımı konusu ile çözebilirsiniz. +9 ile başlaması gerekiyor kayıtlı numaraların.

Tamamdır hocam oldu şimdi, çok teşekkürler. :)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt