Rehber Xiaomi kullanıcılarına özel duyuru

Yılın anketi

• Telefon mu

• Kitap mı

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Firat1556

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi5
Konular
6
Arkadaşlar kapitalist oyunlara gelip xiaomi nin yaptığı ufacık değişiklikler ile miui 8 yazıp sonra sondan bilmem kaçıncı rakamı değistirip yazıp tek şey değişip bizi güncelleme yapıyorum diye kandırarak internet kullanımını arttirmasina ve küresel güçler ile Google anlaşarak telefonlara 2 yıl güncelleme sınırı koyarak en az 2 senede bir telefon değişmesine mahkum eden zorunlu kılan olmadık fahiş fiyatlara bir dur çeken tek marka xiaomi dir arkadaşlar ve hocalarim ancak ne yazık ki xiaomi sahibi de milyarder biridir ve bizim gibi işçiler onları kosklerde yaşatıp güncelleme gönderme zevklerini yaşatırken onlar bizi somurur ama ben yinede de xiaomi ye teşekkür ediyorum düşük fiyat için ancak yetmez birileri bu kapitalist oyuna dur demeli buralarda vakit geçiren telde oyun oynayan arkadaşlar tek önerim alın elinize kitap alın elinize kahve ve bir parkta oturup manzarinin istanbulun ve baharın tadını çıkarın artık çıkın telefonlardan artık dizi izlemeyin kitap okuyun oyuna gelmeyin

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Sanırım siz hala symbian sistemleri kullanıyorsunuz ki hiç tahmin etmiyorum. Ayrıca ben ve grubumuzdaki arkadaşlarım ve abilerim güncelleme delisi değiliz. Sadece sistemde gördüğümüz hataları iletiyoruz ve toplu şekilde ulaştığını bildiğimiz için toparlanmış sürümü bekliyoruz hepsi bu. Siz ne düşünüyorsunuz biz bilemeyiz.

Esenlikle kaliniz.

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Mobil cihazdan kitap okursak ne olacak? Yada elimize kitap alıp Android ve Linux öğrensek ne olacak? Tam bir boot loop handikapı..

O ufak değişiklik-güncelleme kısmı çok farklı bakışaçısı.. Bunun (güncelleme)hastaları var ve katılıyorum size. Şöyle bir durumda var; Sorunsuz donanım - yazılım yoktur bu nedenle birşeyler güncellenecek iyi yada kötü... Örneğin işyerinde ve evde Win XP kullanıyor musunuz? Tahminimce yok. Çünkü biliyorsunuz ki güvensiz ve destek yok... Olaya birde böyle bakmak lazım.

Dipçe: İmla kuralları yüzünden iki sefer okudum.

Firat1556

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi5
Konular
6
Uyuma ey xiaomi ailesi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Herşeyi iyi güzel yazıyorsunuz ama ezbere yazıyorsunuz. Keşke siz de biraz kitap okusanız da yazdıklarınızı anlayabilsek. Anladığım tek şey "hadi arkadaşlar yürüyün Çin'e gidip Xiaomi'yi ele geçirerek bu kapitalist düzene dur diyoruz"

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Firat1556

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi5
Konular
6
Herşeyi iyi güzel yazıyorsunuz ama ezbere yazıyorsunuz. Keşke siz de biraz kitap okusanız da yazdıklarınızı anlayabilsek. Anladığım tek şey "hadi arkadaşlar yürüyün Çin'e gidip Xiaomi'yi ele geçirerek bu kapitalist düzene dur diyoruz"

Aynn doğru söyledin ama çin ve xiaomi yetmez Kore'ye geçip Samsung'u japonya da sony i ele geçirelim bu düzene somureye dur diyelim bedava işçilik 30 40 dolar maliyet ve 800 dolar satış var Apple da mesela ve ceo milyarder bizler 4 asgari ücret verip 4 ay aç kalıp o telefonu alalım düzen mı şimdi bu

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Tamam yarın toplanalım ve bu düzeni değiştirelim. Hadin kardaşlarım, hadin yiğitlerim tek yol devrim.

Firat1556

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi5
Konular
6
Ya bunları 40 sene önce söylüyorduk ama bi halt olmamıştı.

Hocam pes ettik çünkü yönetenler de bunlardan pes etmeden devam tek yol devrim bı araç kiralayıp Çin'i fethe gidelim tanıdığı olan var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt