Yardım Xiaomi Kulaklık Tavsiyesi (Bluetooth)

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
Merhaba arkadaşlar xiaomi kulaklık düşünüyorum. (Bluetooth ağırlaklı bass-tiz arası sizin görüşünüz olarak değerlendirmek istedim. şuan kullandığım model kulaklık kablolu onun yerine kablosuz kullanmak istiyorum. (( )) aşağıda linkleri koydum arkadaşlar üstdeki model ilgimi çekti güncel hangisiyse yada şuan kullanan var ise bir zahmet yardımcı olursa sevinirim kolay gelsin @miutürkiye saygılar

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
peki cevap için eyvallah kardeşim şarj 1.5 gün gidiyor ben bunu gün içinde kullansam şarjı çok hızlı bitmez dimi 8-9 gün gidiyor demiştin kardeşim birde powerbank alıcamda önerin varmı kusuruma b. bunu değerlendireyim önerin için sağol kardeşim
Dediğim gibi ben günde 1-1.5 saat arasında kullanıyorum ve kullandıktan sonra kapatıyorum. Bu şekilde 8 -9 gün gidiyor. Ancak aktif gürültü önleyici açık kullanırsan bu ömür yarıya düşebilir. Ayrıca cihazı kullandıktan sonra kapatmaya özen gösterilmeli :)

Vallahi Powerbank e gelecek olursak ben pintilik edip 2 sene önce A101 den almıştım .GoSmart sanırım markası. 8000 mAh 25 TL ye almıştım. Çok kaliteli değil ve normal şarj ediyor ama işimi görüyor o yüzden sıkıntı yok.

Ancak Powerbank önerim Xiaomi veya Baseus markaları olacaktır. Quick Charge 3.0 destekleyenleri tadından yenmiyor :)

Oyla:

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
Bu kulaklığı da kullandım. Görüşme kalitesi çok kötü idi. Müziklerde yeteri kadar bass da söz konusu değildi.
aynen kardeşim katılıyorum. sana kulaklık performansı zayıftı ses desen sanki bildiğin ucuz kulaklıkta aynı ürünün fiyatı adeta uçuyor kullanmıyorum ama buradan satış yapıp satabilirmiyim bilgiler için çok teşekkür ederim. sağol

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Çok teşekkür ederim, denemeye değer o zaman bende konuşma için uygun fiyatlı ama gürültülü ortamda iletişimi kaybetmeyeceğim bir şey arıyordum :)
Rica ederim. Fiyatına göre sunduğu performans ve kalite cidden çok ileri seviyelerde.
Hele ki Türkiye de 'Düzgün' denebilecek bluetooth kulaklıklar 150 TL den başlarken :)

Oyla:

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
Dediğim gibi ben günde 1-1.5 saat arasında kullanıyorum ve kullandıktan sonra kapatıyorum. Bu şekilde 8 -9 gün gidiyor. Ancak aktif gürültü önleyici açık kullanırsan bu ömür yarıya düşebilir. Ayrıca cihazı kullandıktan sonra kapatmaya özen gösterilmeli :)

Vallahi Powerbank e gelecek olursak ben pintilik edip 2 sene önce A101 den almıştım .GoSmart sanırım markası. 8000 mAh 25 TL ye almıştım. Çok kaliteli değil ve normal şarj ediyor ama işimi görüyor o yüzden sıkıntı yok.

Ancak Powerbank önerim Xiaomi veya Baseus markaları olacaktır. Quick Charge 3.0 destekleyenleri tadından yenmiyor :)

kardeşim eyvallah cevap için pocop f1 Quick Charge 3.0 ) destekli evet ((Quick Charge 4.0)) varmı destekliyormu 10.000 powerbank alıcamda hatta dahada yüksek olur oo charge 4 destek için sorun yaratırmı

Kulaklık'ta kardeşim ( aktif gürültü önleyici dediğin ne oluyor onu bilmediğim için

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
kardeşim eyvallah cevap için pocop f1 Quick Charge 3.0 ) destekli evet ((Quick Charge 4.0)) varmı destekliyormu 10.000 powerbank alıcamda hatta dahada yüksek olur oo charge 4 destek için sorun yaratırmı

Kulaklık'ta kardeşim ( aktif gürültü önleyici dediğin ne oluyor onu bilmediğim için
Özelliklerinde Quick Charge 4.0 ve 3.0 desteği bulunuyor . Ancak ben 4.0 ı denemedim. Bir sorun olacağını sanmam

Aktif gürültü önleyici özellikle yüksek gürültülü ortamlarda etkisi daha çok anlaşılabilen arka plandaki sesleri neredeyse tamamen keserek kulaklık ve sizi baş başa bırakan bir özellik. ANC olarak geçer.
Özellik kulaklık üzerindeki tuştan açılıp kapatılabiliyor.

Oyla:

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Rica ederim. Fiyatına göre sunduğu performans ve kalite cidden çok ileri seviyelerde.
Hele ki Türkiye de 'Düzgün' denebilecek bluetooth kulaklıklar 150 TL den başlarken :)

Sipariş verdim ortalama 5 güne gelir sanırım artık o zaman bakacağız. Sanmıyorum ama 2 cihaz bağlamayı deneyeceğim oda varsa harika olur :) Tekrar teşekkür ettim.

Oyla:

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
arkadaşlar gerçekten hepinize teşekkür ederim. siz olmasaydınız kimse bu devirde yardımcı olmuyor şunu derler genelde emre kimse forumda niye yardımcı olsunlar bir kulaklık için ciddi diyorum. gerçekten emeğinize sağlık @miutürkiye tariktastan allah razı olsun kardeşim seni yordum kusuruma b. saygılar

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
arkadaşlar gerçekten hepinize teşekkür ederim. siz olmasaydınız kimse bu devirde yardımcı olmuyor şunu derler genelde emre kimse forumda niye yardımcı olsunlar bir kulaklık için ciddi diyorum. gerçekten emeğinize sağlık @miutürkiye tariktastan allah razı olsun kardeşim seni yordum kusuruma b. saygılar
Rica ederim karddeşim .Bilgi paylaştıkça çoğalır :)

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
b.t kulaklıktan uzak ol 2 tane qcy denedim ikiside 1.aydan sonra ses kaybı yaşamaya başladı

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
b.t kulaklıktan uzak ol 2 tane qcy denedim ikiside 1.aydan sonra ses kaybı yaşamaya başladı
Ürün ve marka özelinde konuşabilirsiniz ancak genele vurmanız doğru olmaz. Babam 1.5 senedir Aliexpressten aldığımız markası belli olmayan bluetooth kulaklığı sorunsuz kullanıyor.
Bu yüzden genele vurmak doğru olmaz

Oyla:
Üst Alt