Yardım Xiaomi Kulaklık Tavsiyesi (Bluetooth)

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
Merhaba arkadaşlar xiaomi kulaklık düşünüyorum. (Bluetooth ağırlaklı bass-tiz arası sizin görüşünüz olarak değerlendirmek istedim. şuan kullandığım model kulaklık kablolu onun yerine kablosuz kullanmak istiyorum. (( )) aşağıda linkleri koydum arkadaşlar üstdeki model ilgimi çekti güncel hangisiyse yada şuan kullanan var ise bir zahmet yardımcı olursa sevinirim kolay gelsin @miutürkiye saygılar

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Rica ederim. Fiyatına göre sunduğu performans ve kalite cidden çok ileri seviyelerde.
Hele ki Türkiye de 'Düzgün' denebilecek bluetooth kulaklıklar 150 TL den başlarken :)

Kulaklık bugün elime ulaştı gayet yeterli . ayrıca 2 cihazı aynı anda bağlayabiliyoruz bu çok güzel oldu :)

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Kulaklık bugün elime ulaştı gayet yeterli . ayrıca 2 cihazı aynı anda bağlayabiliyoruz bu çok güzel oldu :)
Kulaklığın üzerindeki tuşlarla Ses düzeylerini biraz kurcalayarak orta seviyede tutmanız En kaliteli sesi almanızı sağlıyor.
Ses kısma açma işini telefondan yapıyorum.Kulaklıklığın kendi sesi sabit kalıyor. Bu sayede en kaliteli sese ulaşılabiliyor.
Hayırlı olsun , güzel günlerde sorunsuz uzun senelerce kullanın :)

Oyla:

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Kulaklığın üzerindeki tuşlarla Ses düzeylerini biraz kurcalayarak orta seviyede tutmanız En kaliteli sesi almanızı sağlıyor.
Ses kısma açma işini telefondan yapıyorum.Kulaklıklığın kendi sesi sabit kalıyor. Bu sayede en kaliteli sese ulaşılabiliyor.
Hayırlı olsun , güzel günlerde sorunsuz uzun senelerce kullanın :)

Evet hocam biraz kurcaladım orta seviyede kullanmak yeterli yeterince ses yüksek zaten :) çok teşekkür ederim tekrar :)

Oyla:

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Bluedio Tn2 aldım gelince yorum yaparım.

Oyla:
Üst Alt