Xiaomi kendini bitirmeye mi çalışıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Hocam kaynak kod falan dediğiniz için size sormak isterim. Görüşme sırasında gürültü engellemeyi devre dışı bırakabileceğimiz kaynak kodu nerede ve nasıl değiştirebiliriz? Bununla ilgili bir bilginiz varmı?
Cihazda root var ise, açık kaynak kodlu kurun. Bu uygulama Google uygulamalarının (Dialer da dahil) arayüzden erişilemeyen ince ayarlarına veritabanı düzenleyici (db editor) ile müdahale edilebilmesini sağlıyor.

Uygulama içerisindeki ince ayarlar tamamen İngilizce. Bu yüzden noise, noise canceling vb. terimlere odaklanıp doğru ayarı bulmalısınız. Muhtemelen ayar boolean integer stili olacağından; 1 değerini 0 yaparak kapatabilirsiniz.

izmirlibo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Cihazda root var ise, açık kaynak kodlu kurun. Bu uygulama Google uygulamalarının (Dialer da dahil) arayüzden erişilemeyen ince ayarlarına veritabanı düzenleyici (db editor) ile müdahale edilebilmesini sağlıyor.

Uygulama içerisindeki ince ayarlar tamamen İngilizce. Bu yüzden noise, noise canceling vb. terimlere odaklanıp doğru ayarı bulmalısınız. Muhtemelen ayar boolean integer stili olacağından; 1 değerini 0 yaparak kapatabilirsiniz.
Cihazım rootlu. Denicem hocam işe yararsa paylaşırım sizle en azından bunu yapmak isteyenlere yardımcı olmuş oluruz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uygulama arayüzünde gürültü engelleme ayarlarıyla ilgili bir seçenek yok hocam. Siz uygulamanın kod dosyalarından mı bahsettiniz?

Son düzenleme:

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Cihazım rootlu. Denicem hocam işe yararsa paylaşırım sizle en azından bunu yapmak isteyenlere yardımcı olmuş oluruz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uygulama arayüzünde gürültü engelleme ayarlarıyla ilgili bir seçenek yok hocam. Siz uygulamanın kod dosyalarından mı bahsettiniz?
uygulamanın kod dosyalarından ne kastettiğinizi anlamadım açıkçası

izmirlibo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Yani uygulamayı kurduktan sonra uygulamanın dosyaları arasında bir kod mu arıcaz. Uygulamanın arayüzünde öyle bir ayar yok yada ben bulamadım

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Tek Konu üzerinden devam edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt