Duyuru Xiaomi kayıt olan ve olmayan Cihazlar

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 151
  • Görüntüleme 20K

Momo889

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
İphone
Konular
0
Note 11 serisinde hic degisiklik var mi

CcanerR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi6
Konular
1
Selam değerli üyeler,
Yıllardır büyük bir zevkle kullandığım garantili aldığım Xiaomi Mi6-seramik telefonumun home/parmak izi sensörü bozuldu. 5 senedir hiçbir sorun yaşamadım 3 küçük canavar/prensesim çocukların yere düşürmesine rağmen.
* Sanırım emekliye ayrılma zamanı geldi.
* Bugünkü kur nedeniyle bütçeme en uygun olan model Redmi Note 10 pro/max almayı planlıyorum.
*** Sorum: Redmi Note 10 pro Dirençli repair yapıldıktan sonra bootloader kilidi açık mı kalıyor. Yoksa kapatılabiliyor mu? Bankacılık uygulamaları için en güvenli yol kapalı olması. Benim için en önemli kriter bu.
*** Direnç yapılmadan yazılımsal repair işlemlerinde bootloader kilidi açık mı yoksa kapalı mı?

Bu sorulara yanıt verecek bir Üstad olursa çok sevinirim. Zira yaptığım aramalarda bu konuya kimsenin değinmediğini ve bilgi olmadığını gördüm.

Berkeyalcnky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
29
Selam değerli üyeler,
Yıllardır büyük bir zevkle kullandığım garantili aldığım Xiaomi Mi6-seramik telefonumun home/parmak izi sensörü bozuldu. 5 senedir hiçbir sorun yaşamadım 3 küçük canavar/prensesim çocukların yere düşürmesine rağmen.
* Bugünkü kur nedeniyle bütçeme en uygun olan model Redmi Note 10 pro/max almayı planlıyorum.
*** Sorum: Redmi Note 10 pro Dirençli repair yapıldıktan sonra bootloader kilidi açık mı kalıyor. Yoksa kapatılabiliyor mu? Bankacılık uygulamaları için en güvenli yol kapalı olması. Benim için en önemli kriter bu.
*** Direnç yapılmadan yazılımsal repair işlemlerinde bootloader kilidi açık mı yoksa kapalı mı?

Bu sorulara yanıt verecek bir Üstad olursa çok sevinirim. Zira yaptığım aramalarda bu konuya kimsenin değinmediğini ve bilgi olmadığını gördüm.
Kayıt yapılabilen cihazlar arasında redmi note 10 pro buradaki yazıya göre, direnç ile olan cihaz düz redmi note 10 galiba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selam değerli üyeler,

Bu arada geçen hafta mi 6 6/64 satıp bende redmi note 10 pro ya geçtim çok menmunum

darklostcause

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
2
arkadaşım k40 gaminge kayıt yaptırdı listede var ama

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
arkadaşlar mi 11 ultra 512gb bu cihaza imei repair işlemi yazılımsal olarak yapılabiliyormu şuanda? Direnç ile yaptırmak istemiyorum

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Teşekkürler hocam liste için, güncelleriz ara ara bizlerde :)

Arthur61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
mi6
Konular
3
mi 11 lite 5g için bir gelişme varmı?