Duyuru Xiaomi kayıt olan ve olmayan Cihazlar

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 151
  • Görüntüleme 20K

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
vallaha bende de var mi 11 lite 5g ne bekliyorum bakalım sistemsel müdahale ile olmasını yoksa kullanıp atacağız kullan at telefon gibi :D:D:D yada oğlana vereceğim tablet niyetine oynasın artık

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Acemilik, şuan mi 11 Lite 5g ne IMEI atılıyor diyorlar ?

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Acemilik evet onu diyen bendim kardeşim. ben dirençli 11 L 5G NE kullanıyorum. bataryası eskisine göre bir tık daha hızlı tükeniyor. gece uçak modunda 100 birimle telefonu bıraktım, sabah uyandığımda 8 saatte 7 birim bataryanın azaldığını gördüm. sanırım deep sleep sorunu olabilir veya bu 7-8 birimlik azalma normal olabilir. accubattery'nin dediğine göre saatte 1 birim azalmış.

Son düzenleme:

Acemilik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 11 lite 5gNE
Meslek
Lojistik
Konular
11
Acemilik evet onu diyen bendim kardeşim. ben dirençli 11 L 5G NE kullanıyorum. bataryası eskisine göre bir tık daha hızlı tükeniyor. gece uçak modunda 100 birimle telefonu bıraktım, sabah uyandığımda 8 saatte 7 birim bataryanın azaldığını gördüm. sanırım deep sleep sorunu olabilir veya bu 7-8 birimlik azalma normal olabilir. accubattery'nin dediğine göre saatte 1 birim azalmış.
Doğrudur ben sizler kadar bilgili değilim bu konuda işte forumlarda denk geldiğim yazılanları ilettim eğer dediğiniz rakamlar normalse o zaman dirençli imei de sıkıntı olmuyor demek doğrumudur birde birşey sorayım bu tarz imei atma vs işlemlerinde internet hızında yada bankacılık işlemlerinde herhangi bir sorun çıkarıyormu cihazlar bilginiz varmı ?

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Doğrudur ben sizler kadar bilgili değilim bu konuda işte forumlarda denk geldiğim yazılanları ilettim eğer dediğiniz rakamlar normalse o zaman dirençli imei de sıkıntı olmuyor demek doğrumudur birde birşey sorayım bu tarz imei atma vs işlemlerinde internet hızında yada bankacılık işlemlerinde herhangi bir sorun çıkarıyormu cihazlar bilginiz varmı ?
Çıkarmıyor

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
daha önce de kayıtlı Mi 9T kullandım. hiçbir şekilde bankacılık uygulamasında veya internet hızında sorun yaşamadım.

Üst Alt