Yardım Xiaomi katkıda bulunanlar bölümü

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Fan buluşması etkinliğimizde Mi 8 Lite kullanıcısı bir arkadaşımızın cihazı ile (ismini hatırlayamadığım için kendisinden çok özür diliyorum) Xiaomi yetkililerine durumu göstererek anlattık. Sorunu ve nasıl oluştuğunu kendileri de gözlemlediler ve gelecek ilk güncellemede düzeltileceğini belirttiler.

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Fan buluşması etkinliğimizde Mi 8 Lite kullanıcısı bir arkadaşımızın cihazı ile (ismini hatırlayamadığım için kendisinden çok özür diliyorum) Xiaomi yetkililerine durumu göstererek anlattık. Sorunu ve nasıl oluştuğunu kendileri de gözlemlediler ve gelecek ilk güncellemede düzeltileceğini belirttiler.

günün en güzel haberi bence.. çok mağdur kullanıcı var bu konuda..

aytaccmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aytaç
Cihazım
mi 8 lite
Konular
3
Üstad bende de aynı cihaz ve aynı problem var. Bu sebeple beta ya geçtim. Beta da bir nebze daha düzgün çalışıyor. Fakat kararlı sürüme göre bu sefer de şarj hızlı bitiyor.Bu söylediğiniz güncelleme kararlıya mı gelecek yoksa betaya mı?

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
günün en güzel haberi bence.. çok mağdur kullanıcı var bu konuda..

Umuyorum sözlerini tutarlar hocam. Orada logları da almışlardı ama açıkçası sorunu anlatmak dışında o telaşe içerisinde çok fazla ilgilenemedim.

Üstad bende de aynı cihaz ve aynı problem var. Bu sebeple beta ya geçtim. Beta da bir nebze daha düzgün çalışıyor. Fakat kararlı sürüme göre bu sefer de şarj hızlı bitiyor.Bu söylediğiniz güncelleme kararlıya mı gelecek yoksa betaya mı?

Önce beta'ya sonra kararlıya gelir hocam.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
İnşallah düzeltirler hocam bezdirdi artık . Sürekli koptuğu için Hücresel kullanım bide %43 e kadar çıktığı için şarjı çok fazla yiyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
cantara hocam güncellemeler gelip geçiyor değişen bir şey yok shake~~

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
cantara hocam sorunun çözümü galiba kernel değiştirmek daha önce hücresel bekleme%40 ın altına düşmezken. Kernel değiştirdikten sonra%3 e düştü. Ve kopmalar büyük ölçüde azaldı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt