Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hknkorkmaz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
ZUK Z2 PRO
Konular
8
Hocam maşallah çeşidiniz bol, satışınızda bol olsun.
Bende kendime cihaz alacağım ama kafam çok karışık mi5 s Plus (6/128) düşünüyorum fakat ekran ppi değeri vs düşük gibi geldi.
Mi5s plus
One plus 3
Zte Axon 7
Le eco le max 2
Le eco le 3 pro
Nubia z11 arasında kaldım.
İmei atma ve Türkçe kullanmada sorun çıkmayacak ve kamera, işlemci vs her yönüyle ideal diyeceğiniz cihaz hangisi olurdu?
Sıralama yapsanız Nasıl yapardınız?

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Hocam maşallah çeşidiniz bol, satışınızda bol olsun.
Bende kendime cihaz alacağım ama kafam çok karışık mi5 s Plus (6/128) düşünüyorum fakat ekran ppi değeri vs düşük gibi geldi.
Mi5s plus
One plus 3
Zte Axon 7
Le eco le max 2
Le eco le 3 pro
Nubia z11 arasında kaldım.
İmei atma ve Türkçe kullanmada sorun çıkmayacak ve kamera, işlemci vs her yönüyle ideal diyeceğiniz cihaz hangisi olurdu?
Sıralama yapsanız Nasıl yapardınız?
oneplus 3 elenir, imeiden
axon 7 gereksiz pahalı. tuşlar da ekranda sanırım.
z11 çok güzel. nubia serisi cihazların ekran ve kamera kaliteleri her zaman piyasa lideri olmuştur.
standart zte'ler bir yana kalitesiz, axon serisi zte'ler kaliteli ancak üstünde ZTE bile yazmayan, başka bir marka olan Nubia serisi bir yana. İnanılmaz bir seri. z5s'inden beri durum bu. z5s bile olsa bugün kullanılır.

letv'ler kağıt üstünde aynı donanımı en ucuza veren markadır. Kağıt üstünde ama bu sadece.
ekran renk kalitesi, yazılım desteği ve kalitesi ile zaten daha pahalı olsa alınmazdı denilecek bir marka. bir de tamir ve uzun vadede pil ömrünü tamamladığında pil değişim zorluğu var. Samsung s6 s7 gibi ekran yerinden çıkarak tamir ediliyor.

hknkorkmaz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
ZUK Z2 PRO
Konular
8
Böylesine dataylı cevap için çok teşekkür ederim. Xiaomi Mi5s plus Hakkı'nda yorumlarınız ne olur acaba? Mi 5s plus (6/128) ile nubia z11 arasında Nasıl bir karşılaştırmanız olur acaba? Tercihiniz hangisi olur?

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Böylesine dataylı cevap için çok teşekkür ederim. Xiaomi Mi5s plus Hakkı'nda yorumlarınız ne olur acaba? Mi 5s plus (6/128) ile nubia z11 arasında Nasıl bir karşılaştırmanız olur acaba? Tercihiniz hangisi olur?
ben arc ya da 2.5 denilen ekranları sevmiyorum. maalesef iki cihazda böyle ekran kullanıyor. kenarlarda piksellere zoom etkisi var bu ekranların. pikseller daha büyük duruyor. cam ekran korumalar da havada kalıyor.
z11 için 15 dolar civar düzlemsel olmayan, kenarları ekran gibi dönen camlar çıkmış.
nubia arayüzü bence çok hoş. sevmeyenler var. miui arayüzü de çok hoş. iki cihaz arasında seçim çok zor.

mi5s in kamerası çok iyi deniliyor.
mi4s plus kamerası beğenilmedi sanırım.
markaların kamera programları portlanmış durumda, gerek apk olarak gerek twrp'den yüklemelik zip olarak.

istenirse uygun bir konuda forumda paylaşırım. iki cihaz arasında tamamen zevk meselesi bir durum var.

xiaomi haftalık aylık güncelleme alan bir cihaz. uzun zaman da güncellemeler devam ediyor cihazlara.
nubia daha seyrek. yılda 2 3 kere güncelleme verir ama z9 için bile 5.0.2'den 6 romlarını yayınladılar 2 yıl sonra bile.

hknkorkmaz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
ZUK Z2 PRO
Konular
8
Tekrar çok ama çok teşekkür ederim. Ben 5.5 - 6 inç ekranlı bir tel bakıyorum. Bu konuda nubia z11- mi5s- mi5s plus arasında siz hangisini tercih ederdiniz.Ya da 6 inç civarı tavsiyeniz ne olur

Tesla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tesla
Cihazım
Lg G2
Konular
0
Selduman hocam ilgili bir arkadaş. Ben Nubia Z11'e karar verdim ancak hatunun telefonunun bozulması sebebiyle acilen telefon almak zorunda olduğum ve Selduman ya da Zahter'de stokta Z11 telefon olmadığı için mecburen yüksek fiyata başka siteden aldım. Nubia Z11 şahane telefon. Başlarda Mi 5 yenisi çıkınca Mi5 S almak niyetindeydim ama ekran çerçevesi olması ve siyahının da bulunmaması sebebiyle başka model ararken Nubia'yı gördüm. Görür görmez bayıldım. Daha önce hiç duymadığım bu telefonu 1 hafta kadar araştırdım ve tereddütsüz almak için harekete geçtim. Nasip burdan değilmiş ama Selduman bey ve Zahter bey güvenilir satıcılar. Referanslarına da ulaşabiliyorsunuz.

hknkorkmaz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
ZUK Z2 PRO
Konular
8
Nubia z11 imei atma ve Türkçeleştirme oluyor mu

hknkorkmaz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
ZUK Z2 PRO
Konular
8
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt