Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsyn045

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
onları siz alın şimdiden. o tip şeyler 50 60 günde ancak gelebiliyor bazen. hele ki 11.11 ve black friday ile yılbaşı hediyeleri birleşince aralık-şubat arası postalar 60 günü ciddi anlamda buluyor. Benim laptop için klavye silikon örtü aldım gelmedi, şarj adaptörü aldım gelmedi. kılıf vs 'ler 45 güne geliyor.
Selduman hocam lütfen yanlış bilgilendirmeyelim, sizin aldığınız kargolar takipsiz olabilir, pos malasia en fazla 20 günde gümrüğe gelir ort. 30. gün elinize ulaşmış olur.
postnl 10 gün içinde gümrüğe gelir, 20-25 günde elimize ulaşır.
daha önce 10larca defa denendi....
(özel günlerde ise maximum 7-10 iş günü fark edebilir.)

MHG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Selduman hocam lütfen yanlış bilgilendirmeyelim, sizin aldığınız kargolar takipsiz olabilir, pos malasia en fazla 20 günde gümrüğe gelir ort. 30. gün elinize ulaşmış olur.
postnl 10 gün içinde gümrüğe gelir, 20-25 günde elimize ulaşır.
daha önce 10larca defa denendi....
(özel günlerde ise maximum 7-10 iş günü fark edebilir.)
Hocam takipli olup 2 ayı geçen de var, takipsiz olup 15 günde gelen de... Benim gördüğüm kadarı ile bizim gümrüğe girişi çok uzuyor. 200'e yakın siparişimin ortalaması 40 gün gibi.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
takipsiz posta için konuşuyorum ben. yanlış bilgilendirme yapmıyorum.

kılıf 2 dolar. takipsiz posta ile alırsanız hiç gelmeyebilir de. 1 2 dolar da takipli air postaya ödersiniz 15-50 günde gelir.

Özellikle de mimi minnak posta paketleri takipsiz ise bir de gelmeme ihtimali o kadar çoğalıyor ki. Çünkü yolda bir yerlere düşüp kayıp oluyor. Takipli bir minnak posta ama kaybolamaz. Bir şekilde sistemde takip numarası bir yerde tıkandığında onu bulmak için en son hangi barkod okumuşsa, hangi cihete verilmişse o sorumlu kişi.

bu da takipsiz ve eylül başında ödeme yaptığım bir şarj adaptörü. Hala gelmedi.

isterseniz 50 günde gelen takipli posta numarası da verebilirim.

Son düzenleme:

hsyn045

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
takipsiz posta için konuşuyorum ben. yanlış bilgilendirme yapmıyorum.

kılıf 2 dolar. takipsiz posta ile alırsanız hiç gelmeyebilir de. 1 2 dolar da takipli air postaya ödersiniz 15-50 günde gelir.

Özellikle de mimi minnak posta paketleri takipsiz ise bir de gelmeme ihtimali o kadar çoğalıyor ki. Çünkü yolda bir yerlere düşüp kayıp oluyor. Takipli bir minnak posta ama kaybolamaz. Bir şekilde sistemde takip numarası bir yerde tıkandığında onu bulmak için en son hangi barkod okumuşsa, hangi cihete verilmişse o sorumlu kişi.

bu da takipsiz ve eylül başında ödeme yaptığım bir şarj adaptörü. Hala gelmedi.

isterseniz 50 günde gelen takipli posta numarası da verebilirim.

içerisinde sim girişli akıllı saat vardı 1-2 hatadır kullanıyorum imei kaydı yapıldı.
RQ046796740MY
buyurun sorgulatın. pos malaysia ve postnl haricinde kargolarla alışveriş yapmam,
China Post Ordinary Small Packet Plus en nefret ettiğim posta.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Satıcının malezya ve nl post ile gönderme imkanı olmayabilir. göndereceği ürünün fiyatı itibariyle göndermesi ve o şekilde pahalı bir ilan açması mantıksız olabilir.

şimdiye kadar 15 yılda malezya postası ile gönderilmiş bir ürün gördüm. CN, NL, SE, DE, HK ve takipsiz postalar var genelde. 1 dolarlık ürüne 4 dolar NL post parası vermek mantıklı gelmediği zaman ki arada 10-20 gün oynasa bile china air mail günü kurtarıyor ve onun da süresi 15-50 gün.

04105408236
bakın bu china post. düz posta. takipsiz olanlardan. 13 günde geldi. tablet kılıfı bu. inanmıyorsanız kanıt ile konuşurum. MHG adlı abimize sattığım tabletin kılıfı bu. kendisine cumartesi fotoğrafını atmıştım. cumartesi geldi.

US $ 4.24 US $ 4.24 Credit Card 2016-11-11 02:59
cuma gününe geliyor.
14 kasım pazartesi de postaneye verilmiş olarak ilk başlangıcı takip numarasının da.

siz de o kadarına bakarsınız.

zarf 30 a 45 gibi idi. erken gelmesi geç gelmesi tamamen şans, paketin biraz büyük olması, konteynır ve uçaklarda paket boyutuna göre cuk oturan boş yer olması ile ilgili. bu ufacık bir paket olsaydı gelmeme ihtimali de vardı.

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
Mi5s 4/128 ön siyah arka gri ön ödeme kaç lira acaba ?

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Mi5s 4/128 ön siyah arka gri ön ödeme kaç lira acaba ?
keşke olsa. yok siyah yok. Olsa adetli getireyim. herkes siyah istiyor. siyah yine geç, yine aşırı pahalı çıkacak.

3/64 vereyim onun yerine 1400tl ön ödemeli.
4/128 siyah tahmini 1700tl ön ödemeli olur.

beyaz 3/64 stokta var o da 1400tl ekstralarıyla herşeyi hazır ve anında teslim.

jet black iphone, s7 nasıl daha pahalı ise, zte letv nasıl gri ve varsa siyahlar pahalı ise xiaomi'de daha da pahalı.

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
Yok hocam iphone de fiyatlar aynı .

Jet black 128 den Baslar sadece .

Bunlar niye beyaz gold yerine %90 siyah yapmıyor bi fikriniz var mı ?

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Tüketim çılgınlığı. Siyah isteyenler çok biliyorlar. Bir model çıkartıyorlar ve millet bayılıyor ve siyah çıkmasa da almak zorunda kalıyor. Alıyorlar, sonra siyah çıkıyor bu sefer. ucuza satıp siyahını alıyorlar yerine.

Daha çok satma yöntemi bu sistem. Bunu xiaomi, leeco, zte, meizu, samsung hepsi yapıyor.
sony yapmıyor. lg yapmıyor olabilir.

Çin markaları yaparlar çok normal. 1.6 milyar adamın yarısı yılda 2 telefon alıyormuş.

Şimdi size de ön ödemeli siyah ile beyaz stok aynı fiyat diyorum. daha siyah renk beklemeyin belki çıkması da gecikir diyorum ve hooop beyazı satıyorum. Sonra siyah da getiriyorum. Siz benden memnun kaldıysanız elinizdekini ucuza satıp benden siyah da alıyorsunuz.

Rakiplerimde de siyah 128 hiç görmedim 64 de görmedim. getirip elimde var diyen oldu mu hiç bilmiyorum omuşsa da helal olsun, karı da iyi olmuş anında bitirmiş diye görmemiş olabilirim ama sefa'da yok, onda bunda yok. büyük getirenlerde de hiç görmedim. yok gibi yani.

yukardaki senaryo da bir öneri ama yapabiliriz, bana uyar :D

parser26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sarper
Cihazım
m8s
Konular
0
Hocam mi mix fiyat bilgileri vs ilk mesajdan kaldırmışsınız merak ettim getirtmekten vaz mı geçtiniz? Seneye ocak-şubat gibi koyar mısınız geri?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt