Sohbet Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık

GizemAlenda

Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gizem
Cihazım
Haylou GT1 TWS
Konular
1
Bugün Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık ürününü teslim aldım sol Kulaklık da çınlama yapıyor daha yeni ürün ama garanti dahilinde nereye gönderilecek bulamıyorun xiaomi teknik servisleri kulaklıklar bakmıyoruz diyorlar nereye gönderebiliriz ürün hepsi buradadan alınmıştır

zran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zoran
Cihazım
MIUI+Android
Konular
0
Bugün Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık ürününü teslim aldım sol Kulaklık da çınlama yapıyor daha yeni ürün ama garanti dahilinde nereye gönderilecek bulamıyorun xiaomi teknik servisleri kulaklıklar bakmıyoruz diyorlar nereye gönderebiliriz ürün hepsi buradadan alınmıştır
Hepsi burada müşteri hizmetlerini aradınızmı? Benzer konuda yardımcı olmuşlardı.

GizemAlenda

Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gizem
Cihazım
Haylou GT1 TWS
Konular
1
Hepsi burada müşteri hizmetlerini aradınızmı? Benzer konuda yardımcı olmuşlardı.
Aradım lakin önce servise göndermeniz gerekiyor dediler teknik servis raporu gerekliymiş ama teknik servisini bulamıyoruz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Aradım lakin önce servise göndermeniz gerekiyor dediler teknik servis raporu gerekliymiş ama teknik servisini bulamıyoruz
Faturanız üzerinde yer alan satıcıya ait iletişim bilgilerinden satıcınıza ulaşarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

brhnnclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mia1
Konular
1
Arkadaşlar severek kullandığım Haylou gt1 Sol kulaklığını bisiklete binerken düşürdüm. Olurda elinde sadece sol olan sadece sol satmak isteyen olursa talibim

Üst Alt