Soru Xiaomi Güvenlik Kameralari

erdinccinar1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdinç
Cihazım
redmi note 4
Konular
19
Arkadaşlar selam xiaomi güvenlik kameram var toplam 4 adet bunlari mi home uygulamasindan ziyade harici bir ekrandan izlemek istiyorum nasil yapabilirim bilgisi olan varmi?

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Arkadaşlar selam xiaomi güvenlik kameram var toplam 4 adet bunlari mi home uygulamasindan ziyade harici bir ekrandan izlemek istiyorum nasil yapabilirim bilgisi olan varmi?
Hocam ben geçmişte kullanmıştım. Deneyin hoşunuza gidecektir.

erdinccinar1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdinç
Cihazım
redmi note 4
Konular
19
Hocam ben geçmişte kullanmıştım. Deneyin hoşunuza gidecektir.
hocam şimdi indirdim fakat kurulum için bir bilgim yok nasil yaptiniz anlatirmisiniz? xiami 1080p kameralar var nasil kurabilirim?

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
hocam şimdi indirdim fakat kurulum için bir bilgim yok nasil yaptiniz anlatirmisiniz? xiami 1080p kameralar var nasil kurabilirim?
Hocam Xiaomi kamerası hiç kullanmadım o yüzden nasıl yapabilirsiniz pek bir bilgim yok. Fiziksel olarak yanında olsaydım IP vererek kurardım da uzaktan birşey yapamam maalesef. Mi Home'u nasıl kurduysanız aynı mantıkta kurabilirsiniz.

erdinccinar1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdinç
Cihazım
redmi note 4
Konular
19
Hocam Xiaomi kamerası hiç kullanmadım o yüzden nasıl yapabilirsiniz pek bir bilgim yok. Fiziksel olarak yanında olsaydım IP vererek kurardım da uzaktan birşey yapamam maalesef. Mi Home'u nasıl kurduysanız aynı mantıkta kurabilirsiniz.
anladim hocam benimde pek bir bilgim yok mi home gibi olmuyor malesef çok denedim başarısız sonuç aldim teşekkürler genede.

Üst Alt