Haber Xiaomi guncelleme vermemekte israrci

Eneskeskin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
25
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi ısrarla redmi 5 plus,4x ve note 4 ün güncellemelerini vermiyor ve bahane olarak gösteriyor "sistem hataları" miui sitesinde 2 ayda bir global haftada bir beta sürümlerinin guncelleneceğinin sözünü veriyor ama gel gelelim tutuyorum
Olay iyice kabak tadı vermeye basladi hayırlısı
Hayırlı Ramazanlar....

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
eu beta kurun geçin hocam haftalık güncelleme alırsınız.

Eneskeskin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
25
eu beta kurun geçin hocam haftalık güncelleme alırsınız.
Ya güncelleme önemli deyil suanlik arayüz idare eder stabilize olarak fln tabi eksikler var sistem sesleri,arka kamera portre modu gerçi redmi 5 plus a verilmeyecek bana koyan benim modelinden kat kat düşük olan modellere güncelleme verirken bana nasıl vermez sinir bozucu arka kamera portre redmi 5te var plus ta yok yorum sizin ...

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Ya güncelleme önemli deyil suanlik arayüz idare eder stabilize olarak fln tabi eksikler var sistem sesleri,arka kamera portre modu gerçi redmi 5 plus a verilmeyecek bana koyan benim modelinden kat kat düşük olan modellere güncelleme verirken bana nasıl vermez sinir bozucu arka kamera portre redmi 5te var plus ta yok yorum sizin ...
Haklısınız. bu da bir satış politikası olabilir kim bilir. Adamların düşüncesini bilemeyiz. Size tavsiyem geçin eu beta roma. Global romdan bin kat daha iyidir. Her hafta güncellemenizi alırsınız telefondan zevk aldığınızı hissedersiniz kanımca.

Eneskeskin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
25
Haklısınız. bu da bir satış politikası olabilir kim bilir. Adamların düşüncesini bilemeyiz. Size tavsiyem geçin eu beta roma. Global romdan bin kat daha iyidir. Her hafta güncellemenizi alırsınız telefondan zevk aldığınızı hissedersiniz kanımca.
Çok tesekkurler hocam ilgilendiniz biraz daha takiliyim 1ay fln verilmezse gececegim bende hayırlı ramazanlar....

Üst Alt