Sohbet Xiaomi fiyat performans olmasaydı?

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Samsung note serisi alırdım
miui rom atardım
kalemi güzel ve kullanışlı

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Kafamda yorum tasarlamıştım ki, "lütfen dürüst olun" cümlesini görünce hepsi uçtu gitti... Şahsen her daim dürüst olduğum için bu cümle bana göre gelmedi. ;)
Dürüst olun dememin sebebi bazı arkadaşlarımız çekinebilir yorumlarını yazarken miui forumunda olduğu için. Rahatlatmak için koydum bir nebze

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Nokia ile başlayıp ve her yıl yeni modelleri ile devam eden daha Sonra iPhone'nin cıkan ilk Modeli için 27 Haziran 2007 de New York'tan o heyecanlı geceden bekleme keyfini de yaşayan biri olarak lPhoneX Haziran 2018 de ile noktayı koydum...
2018 yılı Haziran ayında iPhone X den ayrılıp İOS danda bir daha dönmemek üzere MİUİ ye Resmi Note 4X ile Android tabanlı cihazla başladım.. İOS için her kullanıcının her yeni versiyonda "JAİLBREAK" heyecanını yaşayan ancak son yıllarda bu oluşumun yok olması nedeniyle Sadece "ALO " Demekten öteye geçmeyen bu durum beni MİUİ Okyanusu'nda sörf yapmaya ve bu derinliklerde dolaşmaya sevk etti... Ve mutlu oldum... 6 ay sonra Resmi note 4x den ayrılıp serisini almaya devam edeceğim Max3 ile MİUİ Okyanusu'nda yoluma devam ediyorum Forumda Başta Üstatım SKORPİ'nin ve Yönetimde bulunan arkadaşlardan bu yaşanan süreçlerde hep destek gördüm.İyi ki bu forumda yer aldım.. Herkese bir kez daha teşekkür ediyorum..
Sevgiler...

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Konu ismi bulamadım sorunumuz affola.
Şimdi diğer telefon markaları için doları 1 Tl mantığında düşünelim ve tüm xiaomi fiyatlarını 1250 liraya sabitleyelim.
Fiyatta fark yok. Bir samsung s10+, apple iphone xs max ve mi 9un fiyatları aynı.
Donanımları aynı kabul edelim.
Hatta istediğimiz romu da yükleyebilelim diyelim.
Tek kameraları ve tasarımları farklı
Yine de xiaomiyi tercih edermiydiniz?
Siyasi tartışmayı engellemek için de verilen telefon paraların hepsi hayır kuruluşuna gidecek.

Bence Xiaominin takdir ettiğim birçok yönü var. Birsürü güzelliği var ama fiyat performans ortadan kalkarsa. Ben heralde samsung s10e alırdım derdim. Yani tasarımını çok sevdim s10e nin. Alternetif olarak Mi 9. 2. Alternatif olarak da Redmi Note 7 Pro derdim ben.
Lütfen dürüst olun güzel yorumlar çıkar inşallah.
Galaxy s10 plus alırdım. Tasarımı çok iyi, su geçirmez, kamerası çok iyi. (Ama sd 855li alırım :D)

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Galaxy s10 plus alırdım. Tasarımı çok iyi, su geçirmez, kamerası çok iyi. (Ama sd 855li alırım :D)
Hocam s10+ın yan kıvrılmış ekranını sevmedim ben. Yanlışlıkla basılmalar çok olacak. S10e bence mükemmel olmuş abartısı yok sağlam cihaz.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Konu ismi bulamadım sorunumuz affola.
Şimdi diğer telefon markaları için doları 1 Tl mantığında düşünelim ve tüm xiaomi fiyatlarını 1250 liraya sabitleyelim.
Fiyatta fark yok. Bir samsung s10+, apple iphone xs max ve mi 9un fiyatları aynı.
Donanımları aynı kabul edelim.
Hatta istediğimiz romu da yükleyebilelim diyelim.
Tek kameraları ve tasarımları farklı
Yine de xiaomiyi tercih edermiydiniz?
Siyasi tartışmayı engellemek için de verilen telefon paraların hepsi hayır kuruluşuna gidecek.

Bence Xiaominin takdir ettiğim birçok yönü var. Birsürü güzelliği var ama fiyat performans ortadan kalkarsa. Ben heralde samsung s10e alırdım derdim. Yani tasarımını çok sevdim s10e nin. Alternetif olarak Mi 9. 2. Alternatif olarak da Redmi Note 7 Pro derdim ben.
Lütfen dürüst olun güzel yorumlar çıkar inşallah.
Açıkçası samsung s10+ veya iphone xs max alırdım nedeni ise yazılımı oturmuş marka olmaları xiaomi güzel cihazlar yapıyo ama herşey donanım değil yazılım konusunda miui arayüzünü sevsemde çok fazla hatayla karşılaşıyorsun

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular