Çözüldü Xiaomi Fastboot Ekranında Kalma twrp yükleyememe Sorunu

kenanrecep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan Recep
Cihazım
Mı 8 SE
Konular
7
Arkadaşlar ben bu telefondan bunalmış durumdayım az kaldı büyük u dönüşü ile iPhone satın alacağım. Telefonuma twrp hiçbir şekilde kuramıyorum, denilen her yolu denedim ama hiçbir şekilde işe yaramadı. Telefonuma eu rom atmaya kaç kez çalıştım ve asla başarılı olamadım (yine neredeyse her yolu denedim). Çin romu kullanıyorum ve kimi yerler çince hiçbir şey anlamıyorum. Müzik uygulaması çince ve arka planda youtube vs çalışmıyor. müzik uygulamasından ve browserdan zibilyon tane bildirim geliyor. telefonu duvara vurmaktan başka yapmam gereken en net şey nedir? (telefon dilim ingilizce)
Mi 8 SE-6GB

Son düzenleme:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Belki gözden kaçan bişey vardır. Usb hata ayıklama, sürücüleri tekrar kurmak ya da tek tuş twrp deneyebilirsiniz denemediyseniz.

kenanrecep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan Recep
Cihazım
Mı 8 SE
Konular
7
Belki gözden kaçan bişey vardır. Usb hata ayıklama, sürücüleri tekrar kurmak ya da tek tuş twrp deneyebilirsiniz denemediyseniz.
bir senedir her şeyi demiş olabilirim. tek tuş twrp eskiden çalışırdı fakat şimdi çalışamıyor bY TrabzoNlu yazısı görmekten bunaldım yahu. ( Bu arada o arkadaşa çok teşekkür çok yardımı dokundu :) )

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Farklı pc farklı usb ve usb 2.0 yapın derdim de siz hepsini defalarca yapmışsınızdır zaten. Çok garip.

kenanrecep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan Recep
Cihazım
Mı 8 SE
Konular
7
Farklı pc farklı usb ve usb 2.0 yapın derdim de siz hepsini defalarca yapmışsınızdır zaten. Çok garip.

neredeyse bir senedir uğraşıyorum ve şu an bulabildim sorunu. üç ayrı bilgisayardan denemiştim. Moderatör arkadaşlardan ricam bunu twrp kurulumu bulunan noktalara eklemeleri. fastboot modunu açmadan önce güç+ ses arttırma tuşuna basıp '' mi recovery'' bölümünden telefonun wipe ile temizlenmesi gerekiyor. bunu nolur ekleyin çünkü çok çok uzun süre sonra bunu öğrenebildim diğer insanlar mağdur olmasın en azından

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Geçmiş olsun mu desem hayırlı olsun mu desem bilemedim.

kenanrecep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan Recep
Cihazım
Mı 8 SE
Konular
7
teşekkür ederim iphone almaktan döndüm sanırım az önce. zaten günlük ekran ortalamam 2 saat benim için herhangi bir önemi yok ama bu iki saatte de çin romundan ötürü çince şeyler çıkınca insanın telefonu camdan aşağı atası geliyor.

Üst Alt