Rom Xiaomi.euLite v12.0.3 Android 10

• Konbuyu başlatan Metin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 102
  • Görüntüleme 12K

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
12
Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki bu çok iyi dediğiniz rom da yavaş üstelik android 10 olmasına rağmen. Kurulum yapmaya bile gerek duymadım son uygulamalara girerken bile fps düşmeleri var. Sanırım artık miui yavaşlığından gözünüz alışmış :D:D
Bence makineye baktır sen bi hocam😀
Kurulum yapmadan nasıl anladın, ilginç. Kullandığım en iyilerden, şahsım adına...

MemurBey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Bence makineye baktır sen bi hocam😀
Kurulum yapmadan nasıl anladın, ilginç. Kullandığım en iyilerden, şahsım adına...
Ya o aşağıdan çekince son uygulamalara geçişte kasınca direkt format data dedim :D

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Metin hocam bu romu tanıtmadan 2 gun once miupro v2 romu için muazzam efsane falan dedi . 2 gündür o romdayım telefonu kırıcam yavaşlıktan . bu romu deneyeceğim şimdi olmazsa yine aosp devam.

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Metin hocam bu romu tanıtmadan 2 gun once miupro v2 romu için muazzam efsane falan dedi . 2 gündür o romdayım telefonu kırıcam yavaşlıktan . bu romu deneyeceğim şimdi olmazsa yine aosp devam.
Miuipro v2 Android 10 / Miui 12.5 port olanı diyorsanız sözümün arkasındayım, çok iyidir.. Merdanov hocamın paylaştığı romu diyorum. Siz herhalde Android 11 olanı yüklediniz :D

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-08-22-33-09-099_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-10-08-22-33-09-099_com.android.settings.jpg
    210,8 KB · Görüntüleme: 53

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Sekko anladım hocam ancak sizi üzen konu tam olarak nedir bilmiyorum ama rom gerçekten çok iyi. Ha tabi sizde başka, bende başka performans verir mi romlar onu bilmiyorum.. Ben şahsım adına fazlasıyla mutlu oldum kullandığım zaman. Pil ve performans açısından gayet iyi sonuçlar verdi..

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
12
Sekko anladım hocam ancak sizi üzen konu tam olarak nedir bilmiyorum ama rom gerçekten çok iyi. Ha tabi sizde başka, bende başka performans verir mi romlar onu bilmiyorum.. Ben şahsım adına fazlasıyla mutlu oldum kullandığım zaman. Pil ve performans açısından gayet iyi sonuçlar verdi..
Zorla güzellik olmazmış, bence de gayet iyi bir rom. 3 gündür üzmedi beni, devam....

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Kasmadan takılmadan ziyade çok fazla dondu cihaz o romda . Şimdi sizin paylaştığınız bu romdayim . Aynı kurulum aşamaları,aynı uygulamalar ile çok farklı sonuç var ortada

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
12
Kasmadan takılmadan ziyade çok fazla dondu cihaz o romda . Şimdi sizin paylaştığınız bu romdayim . Aynı kurulum aşamaları,aynı uygulamalar ile çok farklı sonuç var ortada
Aklın yolu bir hocam, ortak beğenilerde sıkıntı olmaz pek...

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
O donmalar oluyor doğru ama çok değil, bende 1 kere oldu ama teomanonal hocamda söylemişti, zırt pırt donuyor diye :D

Üst Alt