Rom Xiaomi.EU V12.5.9.0 Yükleme Talimatı

tijda

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tijda
Cihazım
Note 7
Konular
13
sonuç ne oldu?

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
başta konuyu açan sceryavuz ve yardımları için Skorpi hocam teşekkürler sonuç olumlu hocam.
Magisk yükledikten telefon açıldı.
belirtmek istediğim ufak bir not var eyer telefona twrp yükledikten sonra bilgisayara bağladığınızda telefon hafızası boş görünüyorsa wipe,advanced wipe
(dalvik art,data,cache işaretliyip siliyoruz) twrp ana menüsünden reboot recovery yapıyoruz ana ekrandan format data yapıp ana menüye gelip reboot recovery yapıyoruz.twrp ana menüsünden Backup girip herhangi bir yedek alın ben efs yi yadekledim yedekledikten sonra ana menüden reboot recovery yapıyoruz.
Şimdi romu , vendoru ve magiski TWRP klasörünün olduğu dizine kopyalayıp ilk romu sonra vendor enson magisk yükleyip ana menüden reboot system yapıp telefonun başlatıyoruz ilk açılış biraz uzun sürüyr bilginize.

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
imei atılmış cihazlarda kamera çalışıyor mu bu sürümde?

tijda

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tijda
Cihazım
Note 7
Konular
13
Arkadaşlar konuyu anlattım, herkese faydalı olması için sizlerle paylaşıyorum.

Kurulum:

TWRP :
ROM :
sweetin için VENDOR :
sweetin için updater-script :
Fastboot modda TWRP kuruyoruz
Kod:
fastboot flash recovery twrp-x.x.x-sweet.img
/data birimini formatlıyoruz
ROM içerisindeki updater-script dosyasını verdiğimle değiştiriyoruz ...\META-INF\com\google\android\
ROM
ve sweetin için VENDOR dosyasını telefona atıyoruz
Install kısmından önce ROM'u sonra sweetin için VENDOR'u kuruyoruz ve yeniden başlatıyoruz
Selamlar arkadaşlar 1 ayı geçkin süredir bu romu kullanıyorum kesinlikle 10 numara rom akıcılık olsun stabilizesi olsun süper bir rom kurun bu romu gerçek anlamda sorunsuz bir rom kafanız rahat edecek garanti veriyorum ben şahsen uzunca bir süre romu güncellemeyi düşünmüyorum.Android 12 miş yok miui 13 müş hikaye en iyi rom sizi üzmeyen romdur oda bu rom her yönüyle süper rom.

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Selamlar arkadaşlar 1 ayı geçkin süredir bu romu kullanıyorum kesinlikle 10 numara rom akıcılık olsun stabilizesi olsun süper bir rom kurun bu romu gerçek anlamda sorunsuz bir rom kafanız rahat edecek garanti veriyorum ben şahsen uzunca bir süre romu güncellemeyi düşünmüyorum.Android 12 miş yok miui 13 müş hikaye en iyi rom sizi üzmeyen romdur oda bu rom her yönüyle süper rom.
Kamera nasıl donma kapanma hatası varmı

ibrahim06590

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi note10 pr
Konular
0
telefon açılmıyor, dediklerinizi yaptım, telefon nasıl açılacak

tijda

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tijda
Cihazım
Note 7
Konular
13
telefon hard brick oldu sanırım, edl modda kaldı, açılmıyor, tepki vermiyor, edl üzerinden miflash ile rom yükleme yapmıyor.
Şaşırdım nasıl hard brick olabilir telefon anlamakta zorlandım yapılması gereken gayet basit romu flaşla vendoru flaşla olay bitti.İlginç bir durum

Üst Alt