Soru Xiaomi eu rom nedir

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Arkadaşlar bu çok met edilen Eu romlar nedir? Ne demektir.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar bu çok met edilen Eu romlar nedir? Ne demektir.
Çin romlarinin üzerinde oynama yapılıp gereksiz Çin uygulamaları kaldırılıp Google uygulamalari ve türkçe dil dahil birçok dil eklenip global romu olmayan cihazlara destek verilmesi diyebiliriz.

Oyla:

Jacabo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
mi note 2
Konular
5
Çin romlarinin üzerinde oynama yapılıp gereksiz Çin uygulamaları kaldırılıp Google uygulamalari ve türkçe dil dahil birçok dil eklenip global romu olmayan cihazlara destek verilmesi diyebiliriz.

iyi akşamlar dostum bende mi Max 64 var root atmak istiyordum twrp yükledim telefon açılmadı bende root atılı Android 7 yükledim twrp den flash ladım ama yüklediğim rom aşırı ısınma ve hızlı şarj tüketiyor ne yapabilirim herhangi bir uygulama veya çözüm yolları var mı bu eu romlarından nerede bulurum teşekkürler

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
iyi akşamlar dostum bende mi Max 64 var root atmak istiyordum twrp yükledim telefon açılmadı bende root atılı Android 7 yükledim twrp den flash ladım ama yüklediğim rom aşırı ısınma ve hızlı şarj tüketiyor ne yapabilirim herhangi bir uygulama veya çözüm yolları var mı bu eu romlarından nerede bulurum teşekkürler
Sizin cihazınızın kod adı helium....buradan bulabilirsiniz....

Oyla:

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13

Bildiğim kadarıyla Twrp yükledikden sonra root atmazsan cihaz mi logosunda takılı kalıyor. En basit şekilde SuperSu flaşlanabilir.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bildiğim kadarıyla Twrp yükledikden sonra root atmazsan cihaz mi logosunda takılı kalıyor. En basit şekilde SuperSu flaşlanabilir.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tam olarak doğru değil....TWRP zipli dosya fleşlemeye yarıyor, root ile bir alakası yok...rootlayabilmek için ise, SuperSu gerekmekte ve bunu sadece TWRP ile yükleyebilirsiniz....yani TWRP sonrası cihaz eğer Mi logosunda kalıyorsa/kalırsa, mutlaka bir yanlış yapılmıştır....

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

yüklediğiniz twrp dosyası android 7'i desteklemiyor twrp yükledikten sonra cihaz MI yazısında takılı kalıp açılmaz android sürümünüzü destekleyen twrp yüklemelisiniz.Havaların durumu malum cihaz ısınabilir cihaz ısındıkça rom tüketimi fazla oluyor MIUI romun'da tam oturmamasıda diğer etken şarj tüketimi konusunda.

Oyla:
Üst Alt