Yardım Xiaomi EU Multi Mi Max 2 7.12.21 V9

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Abilerim kardeşlerim selamın aleyküm şuanda başlıkta bulunan romu indiriyorum 1.1GB boyutunda cihazım doğal olarak Mi Max 2 bu romda Türkçe dil mevcut mu acaba bilmiyorum ayrıca rootlu olarak mı geliyor ve rootlu olarak geldiği için snapchat vb birkaç uygulamayı kullanamıyoruz bunun çözümü var mıdır lütfen bilgisi olan yardımcı olsun yanlış rom yükleyip de fastboot romla uğraşmak istemiyorum bootloaderım açık

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Abilerim kardeşlerim selamın aleyküm şuanda başlıkta bulunan romu indiriyorum 1.1GB boyutunda cihazım doğal olarak Mi Max 2 bu romda Türkçe dil mevcut mu acaba bilmiyorum ayrıca rootlu olarak mı geliyor ve rootlu olarak geldiği için snapchat vb birkaç uygulamayı kullanamıyoruz bunun çözümü var mıdır lütfen bilgisi olan yardımcı olsun yanlış rom yükleyip de fastboot romla uğraşmak istemiyorum bootloaderım açık
eu romlarda türkçe mevcut ayrıca rom rootlu olarak gelmiyor isteğe göre root atabilirsiniz

MI 5s Eu Beta 7.12.21

Oyla:

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
eu romlarda türkçe mevcut ayrıca rom rootlu olarak gelmiyor isteğe göre root atabilirsiniz

MI 5s Eu Beta 7.12.21
hocam sanırım sizin romunuzu indiriyorum cahilliğimin kusuruna bakmayın cihaz göçmesin diye tedirginim göçse bile image dosyasıyla kurtarılır ancak içim rahat olsun indirme linkini paylaşabilir misiniz yanlış dosya flashlamak istemiyorum doğru yerdn mi indirdim güvenemedim kendime

[doublepost=1514304021,1514303957][/doublepost]birde romdan memnun musunuz hocam status barda saati ortaya alma gibi özelliklerde mevcut değil mi ?

Oyla:

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38

hocam sanırım sizin romunuzu indiriyorum cahilliğimin kusuruna bakmayın cihaz göçmesin diye tedirginim göçse bile image dosyasıyla kurtarılır ancak içim rahat olsun indirme linkini paylaşabilir misiniz yanlış dosya flashlamak istemiyorum doğru yerdn mi indirdim güvenemedim kendime

[doublepost=1514304021,1514303957][/doublepost]birde romdan memnun musunuz hocam status barda saati ortaya alma gibi özelliklerde mevcut değil mi ?

ben mi5s için olanı kullanıyorum siz cihazınıza uygun olan linki indirin

kurmadan önce twrp yedek alın mutlaka herhangi bir sorunda kolayca eski romunuza dönebilirsin. saatti ortaya alma yok ama twrpden dosyayi flashlayip yapılabilir mi globe sitesinde var linki. rom gayet seri ve akıcı bizim cihazlar için en iyi pil ömrü veren rom diyebilirim

MI 5s Eu Beta 7.12.21

Oyla:

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Çok sağolun hocam aklımda soru kalmamış oldu inşallah mi max 2 içinde stabil çalışan bir romdur batarya global beta romdan daha iyi gider
son bir sorum daha var hocam otomatik güncelleme alıyor mu yoksa indirip flashlamamız mı gerekiyor her hafta

Oyla:

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
39
Çok sağolun hocam aklımda soru kalmamış oldu inşallah mi max 2 içinde stabil çalışan bir romdur batarya global beta romdan daha iyi gider
son bir sorum daha var hocam otomatik güncelleme alıyor mu yoksa indirip flashlamamız mı gerekiyor her hafta[/QUOTE
Bu sorunun cevabını bende bekliyorum.

Oyla:

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
ota üzerinden güncelleme alıyor fakat tam paket şeklinde

MI 5s Eu Beta 7.12.21

Oyla:

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
yani her güncellemede 1 gb yakın tekrar bir indirme yapıyor şuan kurdum romu twrpden flashlarken en son flashlama bittiğinde failed dedi ama sistemi yeniden başlata dokandım şuanda cihazım açıldı romu deniyorum bi sıkıntı çıktımı acaba hocam
[doublepost=1514308942,1514308345][/doublepost]hocam romun hızından şikayetçiyim tıklamadan açıyor :D türkçe karakterleri ç,ş,üvb destekleyen yazı tipi var mı acaba ?

Oyla:

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
yani her güncellemede 1 gb yakın tekrar bir indirme yapıyor şuan kurdum romu twrpden flashlarken en son flashlama bittiğinde failed dedi ama sistemi yeniden başlata dokandım şuanda cihazım açıldı romu deniyorum bi sıkıntı çıktımı acaba hocam
evet her yeni güncelleme de 1gb a yakın güncelleme geliyor hata vermemesi lazım her şey tamamsa bi bakın ve olmassa tekrar wipeleri yapıp romu yükleyin

MI 5s Eu Beta 7.12.21

Oyla:
Üst Alt