Rom xiaomi.eu Mi 9T ve K20 MIUI 11 Stable (11.0.3.0 PFJCNXM)

Mi 9T

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Mi 9 t ve mi max 3 kunlanicisiyim ve konularda pop kemara olsun gerek rom olsun trwp olsun hep yardimci oluyordum sikintim surda uyeligimin yaninda yeni uye yaziyor ve soyle diyim trwp yuklemeyi bilmeyen insan tecrubeli geciyor benden bu kadar herkez Allah a emanet olsun kokay gelsin
Hayatınızda ilk defa mı bir foruma üye oluyorsunuz? orada yazan yeni, acemi, tecrübeli gibi terimler mesaj sayısı ile alakalıdır. Zaten amaç yardım etmek, yardım almaksa şekilciliğe hiç gerek yok.

Erhan5555

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi mi 9T-
Meslek
uzman cavus
Konular
1
Hayatınızda ilk defa mı bir foruma üye oluyorsunuz? orada yazan yeni, acemi, tecrübeli gibi terimler mesaj sayısı ile alakalıdır. Zaten amaç yardım etmek, yardım almaksa şekilciliğe hiç gerek yok.
Hayayimda ilk defa uye olmuyorum sizin gibi eylul 2019 uye olmadim uyelik tarihine bakin

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
merhaba

bu sorumu kurup kullanım tecrübesini paylaşacak varmı ?

olayım şu :
xiaomi.eu_multi_HMK20MI9T_V10.3.15.0.PFJCNXM_v10-9
rom unu dün kurdum ve maalesef yedeklediğim modded apk larım yüklenmiyor
ne gibi apk : swiftkey gibi. hatta daha önceki 13 idi sanırım, onunla aldığım mi backup dosyalarımdan geri döndüğüm bu tür programlar yüklenmiş gibi sistemde gözüküyor fakat çalıştırmak istediğimde hepsi sorun çıkartıyor idi

ben de ya daha yeni bir rom yada daha eski bir rom a geçmek zorundayım. eski yüklü rom u twrp ile sistem yedeği almadım. sonuçda hem dsya hemde mi backup - manuel yedek dosyalarım var

sizden sorunsuz ve hızlı rom tecrübelerinizi rica edeceğim ki.... bu konuya yazma sebebim mi 11 rom sorunsuz ise onu kurmak

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
merhaba

bu sorumu kurup kullanım tecrübesini paylaşacak varmı ?

olayım şu :
xiaomi.eu_multi_HMK20MI9T_V10.3.15.0.PFJCNXM_v10-9
rom unu dün kurdum ve maalesef yedeklediğim modded apk larım yüklenmiyor
ne gibi apk : swiftkey gibi. hatta daha önceki 13 idi sanırım, onunla aldığım mi backup dosyalarımdan geri döndüğüm bu tür programlar yüklenmiş gibi sistemde gözüküyor fakat çalıştırmak istediğimde hepsi sorun çıkartıyor idi

ben de ya daha yeni bir rom yada daha eski bir rom a geçmek zorundayım. eski yüklü rom u twrp ile sistem yedeği almadım. sonuçda hem dsya hemde mi backup - manuel yedek dosyalarım var

sizden sorunsuz ve hızlı rom tecrübelerinizi rica edeceğim ki.... bu konuya yazma sebebim mi 11 rom sorunsuz ise onu kurmak

Hocam bazı uygulamalar maalesef yedeklenmiyor, mesela google fotoğraflar,opera vs gibi... Bunları tekrardan kurmak gerekiyor.

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
bahsettiğim onlar değil
ayrıca manuel kurulum esnasında "program kurulamadı" mesajı çıkıyor swift key gibi klavye yazılımlarında

eayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Mi9T
Konular
13
kullananlar yorum yapabilir mi? romda herhangi sıkıntı ile karsılaasan oldu mu ** akıcılık performans batarya durumu nasıl ? su an mıroom 10.3.15 kararlı romundayım

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
kullananlar yorum yapabilir mi? romda herhangi sıkıntı ile karsılaasan oldu mu ** akıcılık performans batarya durumu nasıl ? su an mıroom 10.3.15 kararlı romundayım

Kullandığınız rom nasıl ?

Erhan5555

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi mi 9T-
Meslek
uzman cavus
Konular
1
Suan kunlaniyorum hocam haftalikta eu 11 de sikinti var bu kunlandigim romda yoktur stabil olarak calisiyor gayet memnunum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kuzun_3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kuzun_3
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
Suan kunlaniyorum hocam haftalikta eu 11 de sikinti var bu kunlandigim romda yoktur stabil olarak calisiyor gayet memnunum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bende miroom 9.10.10 kullanıyorum, şarjı sanki hızlı gidiyo gibi,
whatsapp da mesela durumdaki resimler açınca gözükmüyo bulanık, whastapp kapatıp tekrar açınca gözüküyo,
ayarlar yazı stili normal ayarda bile biraz büyük gibi,
yine ayarldarda mesela biyere tıklıyosun hafif bi titreme var gibi ,
birde dijital denge hatası veriyodu ara ara bende o programı kaldırdım o şekilde gitti,
Son olarak ben ES FİLE EXPLORER PRO dosya yönetici uygulamasını kullanıyorum yıllardır ama bunda mesela telefon hafızasından apk yükleyecem " Malesef uygulama yok " uyarısı veriyor.

xiaomi.eu Mi 9T MIUI 11 Stable NASIL PEKİ ????

Üst Alt