Yardım Xiaomi Eu Community Rom Hakkında

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
3
Selamün Aleyküm kardeşim nasılsın ne yapıyorsun kusurma bakma rahatsız ettim ben Süper Widget,Süper Duvar kağıdı Vs Diğer Tüm Kişileştirmeler İçin Kullanmak için 14.0.3.0.SKGIDXM Endonezya Romunu Yükledim Ama bu özellikler yoktu bende youtubede araştırdım bunu buldum Bu Olur Mu bide bu romu atsam güncelleme gelir mi Yardımcı olursan çok mutlu olurum kardeşim bu site biliyordum önceden ama bu sitede benim telefona rom yoktu sonra Bu = Videoda buldum aynı bu siteye yönlendirdi bu romu yüklersem bide güncelleme gelir mi Konuya Hakim Kişiler Bana Yardımcı Olur Mu Lütfen Yardımcı Olur musunuz Allah Razı Olsun

enessevall

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
14 eu rom yükleyip magisk yükle magisk ile launcher ve theme manager i patch yap daha sağlıklı eu rom icin magisk modülü var

Ajos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 4g
Konular
7
Hocam aktif kullanıyorum bu romu. Her global güncellemesi geldiğinde birkaç gün içinde ona da geliyor hiç merak etme. Ota güncellemesi değil ama güncellemek çok basit veri kaybı vs de yaşanmıyor. Süper duvar kağıtları widgetler hepsi mevcut yüklemek için yardım istersen yazabilirsin

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
3
Hocam aktif kullanıyorum bu romu. Her global güncellemesi geldiğinde birkaç gün içinde ona da geliyor hiç merak etme. Ota güncellemesi değil ama güncellemek çok basit veri kaybı vs de yaşanmıyor. Süper duvar kağıtları widgetler hepsi mevcut yüklemek için yardım istersen yazabilirsin
kardeşim bayadır girmiyorum kusurma baköayın daha yeni girdim yüklemek istiyorum yardımcı olur musun kardeşim benim cihaz redmi note 10 edl moddan atmam lazım o nasıl olacak yardımcı olur musun

Üst Alt