Soru Xiaomi.eu Beta

sem71

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEMİH
Cihazım
XİAOMİ REDMİ 7
Konular
16
Redmi 7 Xiaomi.eu beta var mı ? Varsa Link Atar mısınız ?

İbrahim kavak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco X3 (Karna)
Konular
34
burdan bakabilirsiniz

Oyla:

sem71

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEMİH
Cihazım
XİAOMİ REDMİ 7
Konular
16
Oyla:

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Oyla:

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Hocam sana eu beta 9.10.31 yüklemeni öneririm gayet akıcı ve hatasız çalışıyor buradan indirebilirsin MIUI 11 - Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 9) Beta 9.10.31_Kararlı 11.0.3.0 Rom
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tema merakın var ise ios tercihimdir sade daha hoş görüntüye sahip olmak istiyorsan Tema - İos x Tema bu temayı indirebilirsin öneririm :) sadece tuş takımı ve mesajlaşma kıskı hoşuma gitmedi varsayılana çevirdim

Devransahinx Arkadaş Redmi 7 için istiyor hocam o cihaz içinde rom geliştirmeleri kısıtlı biraz :)

sem71 Xiaomi.eu nun hali hazırda çalışması var Redmi 7 için Eu stable olarak. Eğer Eu Stable isterseniz diye linkini bırakıyorum Beta ne yazık ki mevcut değil.

Bu arada sizin cihazınızın kod adı Oneclite rom aramalarını bu kod adıyla yaparsanız daha fazla sonuç ve paylaşım çıkar karşınıza, AOSP tabanlı düşünürseniz de cihazınız için AOSP Extended rom bulunuyor onada bakabilirsiniz.

Oyla:

sem71

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEMİH
Cihazım
XİAOMİ REDMİ 7
Konular
16
Devransahinx Arkadaş Redmi 7 için istiyor hocam o cihaz içinde rom geliştirmeleri kısıtlı biraz :)

sem71 Xiaomi.eu nun hali hazırda çalışması var Redmi 7 için Eu stable olarak. Eğer Eu Stable isterseniz diye linkini bırakıyorum Beta ne yazık ki mevcut değil.

Bu arada sizin cihazınızın kod adı Oneclite rom aramalarını bu kod adıyla yaparsanız daha fazla sonuç ve paylaşım çıkar karşınıza, AOSP tabanlı düşünürseniz de cihazınız için AOSP Extended rom bulunuyor onada bakabilirsiniz.
Redmi note 7 nin yüklesem bir sıkıntı olur mu ? Yukarda verdiğiniz link note 7 de

Oyla:
Üst Alt