Mod Xiaomi.eu 12.5 Uyumlu Miui Camera Mod (08.07.2021 Güncellendi)

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Mi 10
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 10 ultra kullanıyorum ancak ben yapamadım bir türlü
Magisk dediğiniz uygulamayı yükledim ordan dosyayı seciyorum yükle diyorum başarısız diyor
hocam bootloader açık olması lazım ve magisk le root yapmanız lazım rootlu mu cihaz? bire miui12.5 olmalı

Hekim44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYKARANLIK
Cihazım
Mi 10 ultra
Konular
8
hocam bootloader açık olması lazım ve magisk le root yapmanız lazım rootlu mu cihaz? bire miui12.5 olmalı
Hocam botlooader açık da rootlu mu bilmiyorum bide güncelleme 12.5 evet magiskle root nasıl yapacam bilmiyorum ki

Acaba bütün bu kamera yeniliklerinin içinde olduğu bir güncelleme gelmez mi hic uğraşmadan onu yuklesek

Son düzenleme:

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Hocam botlooader açık da rootlu mu bilmiyorum bide güncelleme 12.5 evet magiskle root nasıl yapacam bilmiyorum ki

Acaba bütün bu kamera yeniliklerinin içinde olduğu bir güncelleme gelmez mi hic uğraşmadan onu yuklesek
sanmıyorum cihaza göre özellik veriyor xiaomi

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6

Şuan bu mod tüm kamera özelliklerini açıyor zaten

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Mi 10

Mi 10 ultra kullanıyorum ancak ben yapamadım bir türlü
Magisk dediğiniz uygulamayı yükledim ordan dosyayı seciyorum yükle diyorum başarısız diyor
Cihazınız rootlu değil hocam. Uygulamanın apksını kurmak cihazı rootlu yapmaz. :)

Buradan Magisk'i indirin:
Bunu TWRP üzerinden kuracaksınız.

TWRP yüklü ise şöyle giriş yapacaksınız: telefonu kapatın, tam kapanınca ses açma ve güç tuşuna basılı tutun, cihaz açılınca sadece güç tuşundan elinizi çekin ama ses açma tuşuna basılı kalsın. Birkaç saniye sonra TWRP ekranı gelecek, bırakın ses açma tuşunu. Şifrenizi gireceksiniz, Install kısmından indirdiğiniz Magisk dosyasını bulup seçeceksiniz ve çubuğu kaydıracaksınız. Yükleme bitince Reboot System yaparsınız ve cihaz birkaç dakika sonra açılır. :)

darkwatch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gündüz Özer
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Herkese kolay gelsin ilk miui 12 cam mod yükledim sıkıntı yoktu. Kaldırdım magisk ten v, 1.2 olanı kurayım dedim. Kurmuyor magisk ten atıyor. Miui 12.5 yüklü android 11 cihaz mi 9 se

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

husmer22

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hüsnü
Cihazım
mi9se
Konular
21
Herkese kolay gelsin ilk miui 12 cam mod yükledim sıkıntı yoktu. Kaldırdım magisk ten v, 1.2 olanı kurayım dedim. Kurmuyor magisk ten atıyor. Miui 12.5 yüklü android 11 cihaz mi 9 se

Magisk i tekrar kur twrp den

SO-52A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hekim44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYKARANLIK
Cihazım
Mi 10 ultra
Konular
8
Cihazınız rootlu değil hocam. Uygulamanın apksını kurmak cihazı rootlu yapmaz. :)

Buradan Magisk'i indirin:
Bunu TWRP üzerinden kuracaksınız.

TWRP yüklü ise şöyle giriş yapacaksınız: telefonu kapatın, tam kapanınca ses açma ve güç tuşuna basılı tutun, cihaz açılınca sadece güç tuşundan elinizi çekin ama ses açma tuşuna basılı kalsın. Birkaç saniye sonra TWRP ekranı gelecek, bırakın ses açma tuşunu. Şifrenizi gireceksiniz, Install kısmından indirdiğiniz Magisk dosyasını bulup seçeceksiniz ve çubuğu kaydıracaksınız. Yükleme bitince Reboot System yaparsınız ve cihaz birkaç dakika sonra açılır. :)
Peki bunlara gerek kalmadan direk bir güncelleme ile yapamaz mıyız bunu bn rootlamak istemiyorum banka işlemlerim oluyor root olunca sıkıntı oluyor uygulamalar açmıyor

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Peki bunlara gerek kalmadan direk bir güncelleme ile yapamaz mıyız bunu bn rootlamak istemiyorum banka işlemlerim oluyor root olunca sıkıntı oluyor uygulamalar açmıyor
hocam magisk ayarlarından magisk hide aktif edip istediğiniz uygulamaların cihazın rootlu olmasını görmeyi engelleyebilirsiniz. onun haricinde başka yükleme imkanı yok maalesef.

darkwatch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gündüz Özer
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Magisk i tekrar kur twrp den

SO-52A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Magisk tekrar kurdum. Hatta sürüm düşürdüm olmadı tekrar yükselttim yok gene olmadı. Gene magisk kapanıyor.

Üst Alt