Yardım Xiaomi Engineer Rom a google servısler nasıl yuklenır

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Çünkü arka planda gerekli gereksiz zibilyon servis ve uygulama olmadığı/çalışmadığı için hızlı hocam. Kullanırken lazım olduğunda birçok şeyin eksikliğini hissedeceksiniz yüksek ihtimalle eng romda. :)
Tek sıkıntı konum alamıyor şuan sahte konum uygulaması ile hallettim ama normal konum alamıyor nedenini çözemedim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Tek sıkıntı konum alamıyor şuan sahte konum uygulaması ile hallettim ama normal konum alamıyor nedenini çözemedim
Zaten alıntıladığınız mesajda açıklaması var hocam. Zibilyon servis/uygulama ya devre dışı durumda ya da kaldırılmış durumda hocam. Böyle durumlarla çokça karşılaşacaksınız. :)

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Zaten alıntıladığınız mesajda açıklaması var hocam. Zibilyon servis/uygulama ya devre dışı durumda ya da kaldırılmış durumda hocam. Böyle durumlarla çokça karşılaşacaksınız. :)
Şuan gayet stabil gidiyor gcam kurdum kamera için herşey calsiyor şuan insan bunda kendini özgür hissediyor 😀😀yarın 1 günlük deneme yaptiktan Sonra deneyimlerimi yazarım 😀

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Çok teşekkürler eu rom yukledim müsait bir zamanda deneyeceğim denemek isteme sebebim eng romda insan kendini özgür hissediyor 😀 kapanıp açılma süresi bile çok hızlı ben oyun sosyal medya falan için kullanmadığım için cihazı tam performans görmek güzel oluyor
eu rom nasıl şuan herhangi bir sorun gördün mü?

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Dediğiniz gibi birçok küçük özellik malesef çalışmıyor ama sistemin hızı insani mutlu ediyor saçma sapan miui soruları yok şunu kabul et bunu kabul et seçenekleri yok direk sonuca götürüyor 😀 ama gcamda video çekiyor ancka foto cekemiyor b
Hocam dediğiniz gibi ufak tefek birçok özellik sıkıntılı calsiiyor gcam ile fotoğraf cekemiyorsunu falan birde 65w sarjda çalışmayın eu Roma döndüm ancak telefon çok seri calisiyor gerkesiz miui onayları kabul et seçenekleri yok yiklamanizla birseyleri kurması bir oluyor güzel oluyor aosp rom cikarsa bence gayet performanslı olur diye dusunuyorum

Grihava

iyi niyetini kaybetme.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xioami mi6
Meslek
Otomotiv
Konular
6
bunu yazılım geliştiriciler de düşünmüş olamaz mı ? kullanmama sebepleri var ondan dolayı kesin olarak diyebilirim ki kullanamazsınız çünkü denedim rom sadece test amaçlı yapılmış bir sürüm yani beta bir yazılım beta v1 gibi birşey performans vermez çünkü donanım sürücüleri sadece düzgün çalıştıgını anlaşılması için optimize edilmiş bir sürüm tavsiye olarak pixel romlar veya genel itibariyle stock android e yakın romlar size çok daha iyi performans verecektir hatta basit bir mantıkla gidersek xiaomi bir stock rom şu anda en az 6 gb stock androidler 1-2 gb arasında kalan 4 gb dosya cihazınızı kötü yönde etkileyebiliyor "100 mb lık romları editleyip daha hızlı çalıştırmaya calıştığım günler aklıma geldi nerede o htc explorer" :)

Ben mi6'dan mi13 ultraya geçtim mi6 da xiaomi sms arama vs kendi uygulamasıydı daha çok beğeniyordum şimdi google var maalesef global sürüm bu özellikleri tekrar kazanmak için hangi sürümü kurmam gerek:)

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Ben mi6'dan mi13 ultraya geçtim mi6 da xiaomi sms arama vs kendi uygulamasıydı daha çok beğeniyordum şimdi google var maalesef global sürüm bu özellikleri tekrar kazanmak için hangi sürümü kurmam gerek:)
Eu rom veya Rusya romu kurabilirisniz

İhsan Hoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ihsan
Cihazım
redmi pro 9
Konular
0
Hocam çok sağolun çalıştı valla ne kadar mutlu ettiniz beni anlatamam bu forumda bilmediğim çok şey öğrendim saolun
Baran kardesimiz Gapps'i E
ngineer Roma nasil yükledin bans yardim edrr misin?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam çok sağolun çalıştı valla ne kadar mutlu ettiniz beni anlatamam bu forumda bilmediğim çok şey öğrendim saolun

Son düzenleme:
Üst Alt