Yardım xiaomi diag portunu açmak

hkan2k

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
arda
Cihazım
readmi note
Konular
1
İyi günler note 5 pro cihazında diag portunu açmak istiyorum.win 7 pro 64 bit işletim sistemi kullanıyorum.Telefonum rootlu(magisk maneger) ve twpr kurulu.internet sitelerinde verilen *#*#717717#*#* diger kodları denedim.Adb üzerinden aşagıda verdigim tekniğide denedim olmadı,

adb shell -->Telefonu adb ye gösterme komutu
su --> Telefondaki root yetkisini adb ye verme komutu (telefon rootlu olması gerekir haliyle)
setprop sys.usb.config diag,adb --> Diag port açma komutu
driver olarak Qualcoom hs usb qdloder 9008 driver yukledim.ve xioami ile ilgili usb nr e kar driver varsa yukledim.sonucta elde ettigim win 7 aygıt yöneticisinde sadece bunlar görünüyo bu konuda yardım cı olursanız sevinirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Geliştirici seçeneklerinden hata ayıklamayı aktif ettiniz mi

Oyla:

kontdrakoala

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi note 4
Konular
2
aygıtın özelliklerine girip driveri sil-yazılımı da sil tekrar tekrar tanıtmayı dene.
Yanlış tanırsa tekrar sil, aygıtı düzgün tanıyana kadar driverleri sil. artık baktın doğru tanımadı bilinmeyen aygıta geçti doğru olan driveri tekrar kur. yine olmuyorsa yanlış driverde olabilirsin. Yada yanlış romda olabilirsin. sürücüleri silerken telefonu çıkartma.

Oyla:

HAKANKURAZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xaomi mia2 lite
Konular
0
İyi günler note 5 pro cihazında diag portunu açmak istiyorum.win 7 pro 64 bit işletim sistemi kullanıyorum.Telefonum rootlu(magisk maneger) ve twpr kurulu.internet sitelerinde verilen *#*#717717#*#* diger kodları denedim.Adb üzerinden aşagıda verdigim tekniğide denedim olmadı,

adb shell -->Telefonu adb ye gösterme komutu
su --> Telefondaki root yetkisini adb ye verme komutu (telefon rootlu olması gerekir haliyle)
setprop sys.usb.config diag,adb --> Diag port açma komutu
driver olarak Qualcoom hs usb qdloder 9008 driver yukledim.ve xioami ile ilgili usb nr e kar driver varsa yukledim.sonucta elde ettigim win 7 aygıt yöneticisinde sadece bunlar görünüyo bu konuda yardım cı olursanız sevinirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
magisk yetkili kullanıcı kabuk işaretle diag moda geçiyor

Oyla:

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Tüm driverlar doğru yüklenmişse, su komutu olmadan aşağıdaki gibi deneyin.

Adb devices
Adb shell
setprop sys.usb.config diag,adb

Oyla:
Üst Alt