Soru Xiaomi Community hesabımızda seviye 5 olunca Bootloader Kilidi açabiliyormuyuz? Bunun aslı varmı öylesine bir söylentimi?

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
28
Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler..

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Evet açabiliyorsunuz ama globalde değil Çin community'de lvl5 olmanız gerekli. Çin community de buradaki gibi değil. Buradaki community aksine moderasyon çok daha profesyonel ve kaliteli. Buradaki community'de elle tutulur konu bulmak dahi zor. Modlar ise sadece beleşçilik yapmak için orada, Çin community'de bir haftada hepsini banlarlardı :D Çin'de abuk subuk mesaj yazılırsa anında silinir ve ceza verilir. Üstelik Çince yazmanız gerekli. Lvl5 için zaten ıvır zıvır yazarak değil rehber, anlatım, geliştirme vs. yapmanız da lazım. Yani bir Türk için çok çok zor hocam :)

Diğer yandan yapsanız bile bir hesapla en fazla 3 tane cihaz açabilirsiniz ve her cihazı da değil. Sadece belirli cihazları açabiliyorsunuz. Bazı modeller için bootloader kilidi açma yetkisi olmuyor.

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet açabiliyorsunuz ama globalde değil Çin community'de lvl5 olmanız gerekli. Çin community de buradaki gibi değil. Buradaki community aksine moderasyon çok daha profesyonel ve kaliteli. Buradaki community'de elle tutulur konu bulmak dahi zor. Modlar ise sadece beleşçilik yapmak için orada, Çin community'de bir haftada hepsini banlarlardı :D Çin'de abuk subuk mesaj yazılırsa anında silinir ve ceza verilir. Üstelik Çince yazmanız gerekli. Lvl5 için zaten ıvır zıvır yazarak değil rehber, anlatım, geliştirme vs. yapmanız da lazım. Yani bir Türk için çok çok zor hocam :)

Diğer yandan yapsanız bile bir hesapla en fazla 3 tane cihaz açabilirsiniz ve her cihazı da değil. Sadece belirli cihazları açabiliyorsunuz. Bazı modeller için bootloader kilidi açma yetkisi olmuyor.
Biz boşuna uğraşıyormuşuz o zaman teşekkürler..

Merkez

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6

Lv5 gerek yok bölgeyi global yapın giriş yaptıktan bir ay sonra kilid açmaya izin veriyor Hyperos için

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Lv5 gerek yok bölgeyi global yapın giriş yaptıktan bir ay sonra kilid açmaya izin veriyor Hyperos için
Global bölge neresi oluyor hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Merkez

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-06-23-19-34-13-313_com.mi.global.bbs.jpg
    Screenshot_2024-06-23-19-34-13-313_com.mi.global.bbs.jpg
    289,8 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2024-06-23-19-34-58-093_com.mi.global.bbs.jpg
    Screenshot_2024-06-23-19-34-58-093_com.mi.global.bbs.jpg
    193 KB · Görüntüleme: 15

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Xiaomi topluluğu uygulamasından giriş yap ayarlar kısmından bölgeyi Global ı seç
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Teşekkürler hocam, aydınlandık

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

garezine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
6
Xiaomi hesabınızla ilgili biraz da. En son telefonumu yaklaşık 1ay önce açtım. 72 saatte erişim izni verdi.

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
28
Xiaomi hesabınızla ilgili biraz da. En son telefonumu yaklaşık 1ay önce açtım. 72 saatte erişim izni verdi.
Cihazınız global sanırım hocam? Çin cihazı elimdeki malesef hesap ekleyemiyorum sorun yaşıyorum diye artık uğraşmayı bıraktım ama level 5 yorumu çok dolanıyordu o sebeple konuyu açmıştım.

Üst Alt