Yardım Xiaomi Cloud Galeri Kurtarılabilir mi?

Xscole

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren Gülenç
Cihazım
RedmiNote9Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.3
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba. Xiaomi Cloud a tamamını dolduracak kadar (5gb) video ve fotoğraf yedekledim. Telefonu sıfırlayıp Xiaomi Cloud hesabıma geldiğimde Cloud içerisindeki galeriyi indiremedim. Hiçbir şekilde olmuyor. Bazı yerlerde Cloud kapandı diye şeyler okudum. (Tabi ben bunu telefonu sıfırladıktan sonra öğrendim.) Cloud dolu olmasına rağmen indirmiyor. Benim galerim şuanda orada mı kaldı? Galeriyi kurtaramaz mıyım? (Cloud' da yedeklenen kısmı açtığımda ve galeriye bastığımda hep ana ekrana atıyor ama diğerlerinde öyle değil.)

Ekli dosyalar

• IMG_20230801_194304.jpg
    IMG_20230801_194304.jpg
    214 KB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_2023-08-01-19-41-44-926-edit_com.miui.cloudservice.jpg
    Screenshot_2023-08-01-19-41-44-926-edit_com.miui.cloudservice.jpg
    183,3 KB · Görüntüleme: 6

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Maalesef artık mümkün değil gibi görünüyor. Bildirim maili geldikten sonra Google Fotoğraflar platformuna transfer seçeneği sundular fakat bu da Türkiye için 30 Haziran son gündü, bu tarihten sonra transfer yapılabilen sayfa kullanıma kapatıldı. Bazı bölgelerde de bu tarih 31 Temmuz olarak belirtilmiş, birkaç gün önce olsaydı hesabın bölgesini değiştirip deneme imkanı olurdu fakat artık pek mümkün görünmüyor.
detaylı bilgi verilmiş, inceleyebilir ve yine de adımları deneyebilirsiniz fakat tarih geçtiği için bir sonuç vereceğini sanmıyorum.

Oyla:

Xscole

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren Gülenç
Cihazım
RedmiNote9Pro
Konular
1
Maalesef artık mümkün değil gibi görünüyor. Bildirim maili geldikten sonra Google Fotoğraflar platformuna transfer seçeneği sundular fakat bu da Türkiye için 30 Haziran son gündü, bu tarihten sonra transfer yapılabilen sayfa kullanıma kapatıldı. Bazı bölgelerde de bu tarih 31 Temmuz olarak belirtilmiş, birkaç gün önce olsaydı hesabın bölgesini değiştirip deneme imkanı olurdu fakat artık pek mümkün görünmüyor.
detaylı bilgi verilmiş, inceleyebilir ve yine de adımları deneyebilirsiniz fakat tarih geçtiği için bir sonuç vereceğini sanmıyorum.
Mademki bu uygulama kalktı o zaman neden hâlâ fotoğrafları cloud a yedekleyebiliyorum? Ayrıca bana hiç öyle bir bildirim veya uyarı gelmedi. Şimdi gereksiz yere fotoğraflarımı kaybettim mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki sıfırladığım telefonda eski galeride hâlâ erişemez miyim lütfen yardımcı olun

Oyla:

Abdullah_tambas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Merhaba. Xiaomi Cloud a tamamını dolduracak kadar (5gb) video ve fotoğraf yedekledim. Telefonu sıfırlayıp Xiaomi Cloud hesabıma geldiğimde Cloud içerisindeki galeriyi indiremedim. Hiçbir şekilde olmuyor. Bazı yerlerde Cloud kapandı diye şeyler okudum. (Tabi ben bunu telefonu sıfırladıktan sonra öğrendim.) Cloud dolu olmasına rağmen indirmiyor. Benim galerim şuanda orada mı kaldı? Galeriyi kurtaramaz mıyım? (Cloud' da yedeklenen kısmı açtığımda ve galeriye bastığımda hep ana ekrana atıyor ama diğerlerinde öyle değil.)
i.mi sitesinden mi hesabınızı girip yedeklenmis verilerinizi indirmeyi deneyebilirsiniz hocam.

Oyla:

Xscole

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren Gülenç
Cihazım
RedmiNote9Pro
Konular
1
i.mi sitesinden mi hesabınızı girip yedeklenmis verilerinizi indirmeyi deneyebilirsiniz hocam.
İşte asıl sıkıntı bu hocam. İndiremiyorum. Görseldeki galeri sekmesine defalarca basmama rağmen beni hep ana ekrana atıyor.

Oyla:

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Mademki bu uygulama kalktı o zaman neden hâlâ fotoğrafları cloud a yedekleyebiliyorum? Ayrıca bana hiç öyle bir bildirim veya uyarı gelmedi. Şimdi gereksiz yere fotoğraflarımı kaybettim mı?
Bildirimi hatırlıyorum fakat kendim buluta çok fazla kişisel veri yedekleme taraftarı olmadığım için önemsemedim, yanlış hatırlamıyorsam forumda da haber olarak okudum. Maalesef öyle görünüyor hocam, bir ihtimal Google fotoğraflara bakın diyebilirim oraya yedeklemiş olma ihtimaline karşı çünkü ben de MIUI14 kullanıyorum ve Galeri uygulamasında sadece Google'a yedekleme çıkıyor.

Veri kurtarma uygulamaları mevcut, uzun zaman önce bilgisayar üzerinde başarılı şekilde kullandığımı hatırlıyorum fakat telefonda denemedim o yüzden denemediğim bir uygulamayı öneremeyeceğim, isterseniz sıradan seçerek uygulamaları deneyebilir veya deneyen çıkarsa tavsiye alabilirsiniz. Güvenlik amaçlı internet erişimini kısıtlayarak denemenizi öneririm.

Oyla:
Üst Alt