İnceleme Xiaomi Cihazlar Güncelleme Politikası

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Normal olarak 14-15 alıyorum desem
O süreyi bende çok aldım. Evde olduğum zamanlar %100 - %15 arası 15 saati geçtiğim oluyor. İşe gittiğim zamanlarda 10-12 arası değişiyor. Malesef iş yerinde çekim sorunum var. Şebeke pilimi sömürüyor.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
O süreyi bende çok aldım. Evde olduğum zamanlar %100 - %15 arası 15 saati geçtiğim oluyor. İşe gittiğim zamanlarda 10-12 arası değişiyor. Malesef iş yerinde çekim sorunum var. Şebeke pilimi sömürüyor.
2G ye alabilirsiniz işyerinde.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Birçok kişi farklı şeyler söylüyordu. Yararlı bir konu elinize sağlık. Mix2 kullanıcısı olarak epey fazla güncelleme aldım hatta bir ara android 10 verilecek haberleri bile çıkmıştı. Miui 13 ile köklü değişiklikler geleceğini düşünüyorum. (Samsung gibi baştan yaratılmış bir arayüz gerekiyor)

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Birçok kişi farklı şeyler söylüyordu. Yararlı bir konu elinize sağlık. Mix2 kullanıcısı olarak epey fazla güncelleme aldım hatta bir ara android 10 verilecek haberleri bile çıkmıştı. Miui 13 ile köklü değişiklikler geleceğini düşünüyorum. (Samsung gibi baştan yaratılmış bir arayüz gerekiyor)
Teşekkürler hocam.

ereeennn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
11
Xiaomi 2020'nin sonunda bir güzellik yapıp arama ve mesajlaşma uygulamalarını geri getirip, çoğu telefonlarında güncelleme vadesini uzatırsa mükemmel olur.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Xiaomi 2020'nin sonunda bir güzellik yapıp arama ve mesajlaşma uygulamalarını geri getirip, çoğu telefonlarında güncelleme vadesini uzatırsa mükemmel olur.
Hiç sanmam. Her hafta telefon çıkara çıkara yazılım desteği veremez oldu.

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Ne kadar da iyimser düşünüyorsunuz hocam gözlerim yaşardı :D Bunun olma ihtimali yarın doların 1 TL olma ihtimaliyle aynı.

Üst Alt