Yardım Xiaomi cihaz önerisi?

mguldali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
E-ticaret,Bakım pr
Konular
3
Bence Redmi serisi yerine Mi serisinde herhangi bir cihaz olabilir. 9T ve 9TPro arasında hızlı şarj farkı var. 9T 18W 9TPro 27W.
Birçoğumuz sürekli telefon değiştirebilecek kadar çok para kazanamıyoruz.Dolayisi ile sizlerin onerilerine dayanarak 9t pro bana uyar :) tesekkur ediyorum hocam.

mguldali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
E-ticaret,Bakım pr
Konular
3
Sadece 1-2 ay beklemenizi tavsiye ederim. bütçenizi bilmiyorum fakat mi 10 mi 10T oneplus 8 cihazlar çıkıcak yakında.
Hocam alacak oldugum cihazi fiyat sebebiyle pasaport kayitli olarak alacağım. Telefon piyasasi uçmuş be
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zaten 48 ile 64 arasında çok bir fark olacağını zannetmiyorum hocam sadece yakınlaştırdığınızda 64 biraz daha iyi olabilir
Bir arkadaşım 9t ile guzel fotoğraflar cekmiş benim ile paylaştı ve benim için yeterli seviyede :)

Mi9t olarak karar kıldım. Bu cihazin kronik bir problemi falan var midir ? Bilgi sahibi olan var mi arkadaslar?

Bu kadar çok etkileşim olacağını beklemiyordum.
Ne kadar iyisiniz. Herkes yardımcı oluyor.
Teker teker teşekkür ediyorum hepinize.

Son düzenleme:

pepee06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamil
Cihazım
Mi9t PRO
Konular
2
Mi9T Pro kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 aydır cihaz bende.

Call of Duty'de 6 oyun toplamda 55 dakika civarı full ayarlarda oynuyorum yaklaşık %8 şarj götürüyor.
Pubg'de ise oyun başına değişiklik gösteriyor, full ayarda 30 dakikalık oyunda yaklaşık %7 götürebilir bende bu civarlarda götürüyor.

Hız konusunda ise zaten performansı muhteşem.
Kamerası da oldukça yeterli. Günlük performansta sizi üzmez ama alanının en iyisi değil.
Kutusundan zaten hızlı şarj adaptörü çıkıyor. 30 dakika bile şarj etseniz sizi gün boyu götürür ve aşar.
128/6 Versiyonu var elimde. Sizi hiçbir konuda üzmez.

Bütçem yüksek diyorsanız K30 Pro bekleyebilirsiniz ama emin olun her uygulamayı açsanız, arka planda dursa, yine 6 gb ram'den 3.9 gibi bir ram kullanımı görürsünüz. Geriye kullanamadığınız ram'ler sizin için bir şey ifade etmeyecektir.

Özetle Mi9T Pro sizi senelerce çok rahat götürür.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam alacak oldugum cihazi fiyat sebebiyle pasaport kayitli olarak alacağım. Telefon piyasasi uçmuş be

Bir arkadaşım 9t ile guzel fotoğraflar cekmiş benim ile paylaştı ve benim için yeterli seviyede :)

Mi9t olarak karar kıldım. Bu cihazin kronik bir problemi falan var midir ? Bilgi sahibi olan var mi arkadaslar?

Bu kadar çok etkileşim olacağını beklemiyordum.
Ne kadar iyisiniz. Herkes yardımcı oluyor.
Teker teker teşekkür ediyorum hepinize.

mguldali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
E-ticaret,Bakım pr
Konular
3
Mi9T Pro kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 aydır cihaz bende.

Call of Duty'de 6 oyun toplamda 55 dakika civarı full ayarlarda oynuyorum yaklaşık %8 şarj götürüyor.
Pubg'de ise oyun başına değişiklik gösteriyor, full ayarda 30 dakikalık oyunda yaklaşık %7 götürebilir bende bu civarlarda götürüyor.

Hız konusunda ise zaten performansı muhteşem.
Kamerası da oldukça yeterli. Günlük performansta sizi üzmez ama alanının en iyisi değil.
Kutusundan zaten hızlı şarj adaptörü çıkıyor. 30 dakika bile şarj etseniz sizi gün boyu götürür ve aşar.
128/6 Versiyonu var elimde. Sizi hiçbir konuda üzmez.

Bütçem yüksek diyorsanız K30 Pro bekleyebilirsiniz ama emin olun her uygulamayı açsanız, arka planda dursa, yine 6 gb ram'den 3.9 gibi bir ram kullanımı görürsünüz. Geriye kullanamadığınız ram'ler sizin için bir şey ifade etmeyecektir.

Özetle Mi9T Pro sizi senelerce çok rahat götürür.
Hocam 55 dakikada %7 şarj goturmesi şaka gibi.
Bütcem 9t proya yeterli ancak. Ve bu yorumlardan sonra bu cihazi alacağım. Teşekkür ediyorum.

pepee06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamil
Cihazım
Mi9t PRO
Konular
2
Hocam 55 dakikada %7 şarj goturmesi şaka gibi.
Bütcem 9t proya yeterli ancak. Ve bu yorumlardan sonra bu cihazi alacağım. Teşekkür ediyorum.

Ben 2600'e aldım. Hiçbir sıkıntısını görmedim.
Türkiye destekli alacaksanız 4600 küsür civarına geliyor güncel fiyatı sanırım.
Ama "her ne alıyorsan, 1 tane de devlete alıyorsun" mantığı canımı sıktığı için Türkiye kaynaklı almadım.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Ama "her ne alıyorsan, 1 tane de devlete alıyorsun" mantığı canımı sıktığı için Türkiye kaynaklı almadım.
Bende mi 9 aldım hocam 8/ 128 2700 e 6/128 olanı 5500 civarıydı memnunum bir garanti için o kadar para verilmez

mguldali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
E-ticaret,Bakım pr
Konular
3
Hocam ozelden aldigin yerin numarasini veya sitesini bana da gonderebilir misin ? Ben de kayitli alacam zaten.

pepee06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamil
Cihazım
Mi9t PRO
Konular
2
Hocam ozelden aldigin yerin numarasini veya sitesini bana da gonderebilir misin ? Ben de kayitli alacam zaten.
Ben elden arkadaşım vasıtasıyla aldım dostum. Forumda bu konuda ilgili kişiler size dönüş yapar büyük ihtimalle.

Üst Alt