Haber Xiaomi Black Shark Oyun Telefonu'nun Teaser Fotoğrafı Yayınlandı

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 10K
Xiaomi yetkililerinden gelen açıklama göre yaklaşık bir hafta sonra tanıtılması beklenen Xioami’nin ve Black Shark Lmt. firmasının ortaklaşa üreteceği Black Shark Oyun telefonunun teaser fotoğrafı resmi olarak yayınlandı. Telefon tasarımı hakkında bazı detaylar ortaya çıkan görselde Sağ tarafa konumlandıran güç tuşu ve yuvarlatılmış köşeler ve paslanmaz aleminyum çerçeve tasarımına sahip olması bekleniyor. Ayrıca üst kısımda […]

Vegax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
123
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Gözünü seveyim bir oyun telefonunda "20MP ön kamera" olması nedir Allah aşkına şakamı bu , benim koskoca ön kamerası ile nam salmış "xiaomi mi note 3" de bile 16 MP kamera var hepten geri plana atıldık
yeminle bu telefonu aldığıma pişman olmaya başladım , zaten aldığım ilk günden beri içimde bir kurt var işlemciyi gidipte Snapdragon 835 koyucaklarına Snapdragon 660 koydular diye , hadi bunu geçtim , UFS 2.1'in okuma ve yazma hızı, mi note 3 teki eMMC 5.1 den çok daha hızlı
bari UFS 2.0 filan koyaydılar telefona onu bile yapmamışlar yazık yemin ediyorum verdiğim paraya diyecek söz yok daha

Son düzenleme:

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Gözünü seveyim bir oyun telefonunda "20MP ön kamera" olması nedir Allah aşkına şakamı bu , benim koskoca ön kamerası ile nam salmış "xiaomi mi note 3" de bile 16 MP kamera var hepten geri plana atıldık
yeminle bu telefonu aldığıma pişman olmaya başladım , zaten aldığım ilk günden beri içimde bir kurt var işlemciyi gidipte Snapdragon 845 koyucaklarına Snapdragon 660 koydular diye , hadi bunu geçtim , UFS 2.1'in okuma ve yazma hızı, mi note 3 teki eMMC 5.1 den çok daha hızlı
bari UFS 2.0 filan koyaydılar telefona onu bile yapmamışlar yazık yemin ediyorum verdiğim paraya diyecek söz yok daha
Hocam çok saçma bir eleştiri olmuş. Mi note 3 çıktığında s845 yoktu zaten. Ki Mi note 3 ort- üst seviyeye konumlandırılmış bi cihaz fiyatı da ona göre.

Vegax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
123
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
3
845 'i örnek olarak yazdım 835 ' demek istedim düzeltiriz orayı sorun değil , yalnız ben bu telefonu 1800 tl ye aldım , bu çıkıcak telefon ise
480 dolar aşağı yukarı 1970'tl ye filan geliyor yani 200 tl ye yakın bir fark var , şu arada ki özellik farklarını gördüğüm zaman şeytan diyor ki sat şu telefonu git üstüne para koy bunu al , telefon resmen üvey evlat muamelesi görüyor

Üst Alt