Soru Xiaomi Arama İçin Rom Tavsiyesi

mertaslan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.2 EU
Telefon Modeli
Redmi Note 9
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar,
Dün avrupa eu rom yükledim.
Bildiğim kadarıyla avrupa eu romda xiaomi arama kullanıyor diye biliyordum ama google arama mevcuttu.
Globalden tek farkı içinde xiaomi browser olmasıydı.
Xiaomi arama hangi romlarda mevcuttur.

mertaslan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Hindistan romunun geleceği belirsiz ben olsam endonezya kurardım
Teşekkürler. Kolay gelsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben mi note 10 lite global rom kullanıyorum.Xda poco f2 pro forumunda miui12 için magisk modülü olarak xiaomi aramalar ve mesajlaşma modülünü denedim,çalıştı.Google aramalar ve mesajlaşma uygulamarını devre dışı bıraktım.İsterseniz rom değiştirmeden bu yöntemi de deneyebilirsiniz.
Rom kurmak daha sağlıklı olur diye rom atacağım. Cihazda twrp felan olmadığı için çok uğraşmak istemiyorum. Teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben mi note 10 lite global rom kullanıyorum.Xda poco f2 pro forumunda miui12 için magisk modülü olarak xiaomi aramalar ve mesajlaşma modülünü denedim,çalıştı.Google aramalar ve mesajlaşma uygulamarını devre dışı bıraktım.İsterseniz rom değiştirmeden bu yöntemi de deneyebilirsiniz.
Rom kurmak daha sağlıklı olur diye rom atacağım. Cihazda twrp felan olmadığı için çok uğraşmak istemiyorum. Teşekkürler.

Oyla:

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17

Bilgi için teşekkür ederim. insanlar 1 yıldan fazla bu modülü bekliyorlar, geldiğine sevindim. bir çok kişi rom değiştirmeden xiaomi arama uygulamasını kuracaktır.
ekteki linkte gerekli modül ve bilgiler mevcut.
link:

Oyla:

sinceer07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Bilgi için teşekkür ederim. insanlar 1 yıldan fazla bu modülü bekliyorlar, geldiğine sevindim. bir çok kişi rom değiştirmeden xiaomi arama uygulamasını kuracaktır.
ekteki linkte gerekli modül ve bilgiler mevcut.
link:
Rica ederim.Yalnız ben bir bug yaşadım.Oraya da yazdım ama cevap gelmedi.Arama uygulamasında gelişmiş seçenekleri açmaya çalışırken uygulamadan atıyor.Bu arada yükleyecek arkadaşlar benim cihazım farklı diye endişe etmesin android 10 ve miui12 kullanıyorsanız cihazınızda çalışacaktır.

Oyla:
Üst Alt