Soru Xiaomi ANC & USB C vs Xiaomi Hybrid PRO HD

ati97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
atilla
Cihazım
discovery
Konular
3
Herkese iyi forumlar ,
Daha önce sony nc750 kullanan birisi olarak mi5s geçtim ve bu 2 kulaktıktan birisini alacagım. Benim için önemli olan ses kalitesi . Bunların arasında gürültü engelleme haric ses kalitesi farkı varmı ? Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Kardeş adama memnun eder demişsiniz peki sen kullandınmı sony mdr-nc750? Kullandığı kulaklığı tanımadan neden memnun eder kesin dedin? Memnun etmeyeceği ortada iken gidip almasın diye yazıyorum

Sayın AndTurk Sayın Mkalkan21 aşağıdaki mesajda zaten neyi kullandığını açıkça ifade etmiştir.

Sadece hybrid pro hd'yi kullanan biri olarak.
Bir kaç gün oldu kullanalı. Her türlü müzikte en iyi performansı veriyor. Sesi o kadar yüksek ki hiç en üst ses seviyesinde dinleyemedim müzikleri. Deneyen bir çok kişi de mükemmel ses kalitesi yorumunu yaptı :)
Uzun süre müzik dinlemede kulağı bazı kulaklıklar gibi ağırtmıyor ve sesi rahatsız etmiyor.
Anc nasıldır bilemiyorum ama hybrid pro hd sizi mutlu edecektir emin olabilirsiniz :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lütfen dikkat edelim

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Sayın AndTurk Sayın Mkalkan21 aşağıdaki mesajda zaten neyi kullandığını açıkça ifade etmiştir.

lütfen dikkat edelim
Evet belirtmiş ve eklemiş xiaomi hidrid pro hd kesin memnun eder diye. oysaki her hangi bir test sitesine baksa görecektir ki sony nc750 kullanmış birisi hidrid pro hd ile memnun olmayacaktır. Çünki çok farklı ses kalitesine sahip
Mercedesten inip tofaşa binmek gibi olacaktır arkadaş tofaş hastası ise onu bilemem

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Evet belirtmiş ve eklemiş xiaomi hidrid pro hd kesin memnun eder diye. oysaki her hangi bir test sitesine baksa görecektir ki sony nc750 kullanmış birisi hidrid pro hd ile memnun olmayacaktır. Çünki çok farklı ses kalitesine sahip
Mercedesten inip tofaşa binmek gibi olacaktır arkadaş tofaş hastası ise onu bilemem
"Mutlu edecektir emin olabilirsiniz" cümlesinde kesin mutlu eder yazısı nerede? İçi boş konuşmayın. Yazdığımı bile okumuyorsunuz kendi kendinize cümle uyduruyorsunuz.
Ve tekrar soruyorum hybrid pro hd kulaklığı hiç kullandınız mı?

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Sony nc750 kullandım hidrid kullanmadım piston ve kapsul modelini kullandım xiaomi kulaklıklardan memnun olmadığım için hidrid pro hd alma gereği duymadım ama ben tekno-fi de ve head-fi de üye olduğum için testlerini gördüm

Oyla:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50

Sayın AndTurk

Öncelikle konuya göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
burası bir forum ortamıdır ve insanlar bilgi alışverişinde bulunurlar. Konuyu açan arkadaş sony kullandığını belirtmiş ve 2 seçenek sunarak fikir talep etmiş. doğal olarak bilgi talebine kullandığı kulaklık üzerinden değilde bilgi istediği kulaklık modelleri üzerinden yardımcı olmak lazım.

Sayın Mkalkan21 ise başlıkta belirtilen kulaklıklardan birini kullandığını ve kendince(konuyu açan arkadaşın isteği üzerine) deneyimlerini paylaşmış ve sonuç olarak tavsiyede bulunmuş.

buradaki anlaşmazlık, sizin; zaten kullanılmış olan kulaklığı tavsiye ediyor olmanızdan kaynaklanıyor.

İnsanların nelerden hoşlandıkları ve tercihleri sadece onları ilgilendirir ve "Tofaşçı" yada "Mersedesci" olmaları birbirinden değerli yada değersiz yapmaz. Karşılaştırma opsiyonu olarak kullanılmasına sebebiyet vermez.

Anlayışınız için teşekkür ederim

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Sony nc750 kullandım hidrid kullanmadım piston ve kapsul modelini kullandım xiaomi kulaklıklardan memnun olmadığım için alma gereği duymadım ama ben tekno-fi de ve head-fi de üye olduğum için testlerini gördüm
Kulaklıklar video izleyerek veya uzaktan bakarak incelenmez. Duyma işlevi göreceli bir kavramdır. Bu yüzden kulağın bizzat o kulaklık ile sesi deneyimlemesi gerekir.
Ayrıca deneyimlemediğiniz kulaklığa(tofaşa) kötü diyerek bilgi ve yardım seviyenizi de göstermiş oldunuz hocam.
Bu gözler porsche motoru takılmış traktör gördü. O yüzden bir şeyi dışına bakarakta yargılamamak lazım.
Teşekkür ederim. İyi geceler dilerim.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
AndTurk

Arkadaşın sorusu çok net. İki model sunmuş ve hangisini tavsiye edersiniz diye sormuş. Forumda konuyu ve mesajları okumadan yazdığınız mesajlar, ilgisiz tavsiyeler artık cidden rahatsızlık verici olmaya başladı. Ya konuyu okuduktan sonra yazın ya da yazmayın. Ancak bu şekilde devam etmesi mümkün değil. Bundan sonraki özensiz mesajınızda foruma yazmanız yönetim ekibi tarafından engellenecek. Forumu temiz ve kullanışlı tutmak tüm forum üyelerinin görevi ancak herkesten önce bu görev bizlere düşüyor. Lütfen bizleri forumu temiz tutmak adına mesajlarınızı ve üyeliğinizi kaldırmak zorunda bırakmayın.

Oyla:
Üst Alt