İnceleme Xiaomi amazfit verge lite

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Merhabalar. Türkçe desteği geldi mi acaba

TahaKaradeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
MI5
Konular
3
Merhaba, ben de bu saatten aldım mi band 4 ten sonra. Yalnız dokunarak ekran açmayı aktif edemedim bir türlü. Türkçe karakterler de sıkıntı açıkçası.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Merhaba, ben de bu saatten aldım mi band 4 ten sonra. Yalnız dokunarak ekran açmayı aktif edemedim bir türlü. Türkçe karakterler de sıkıntı açıkçası.
Dokunarak ekran aktif edilmiyor diye biliyorum, ya kolunu kaldırıp yüzüne doğru tutunca aktif ediliyor ya da yan tuşa basacaksın. türkçe karakter Olayını da notifiy for amazfit uygulamasını play storeden indir eşleştir. Ayarlarından güncellemeye bak yeni bir güncelleme olması lazım. o güncellemede türkçe karakterler var. ben Uzun zamandır türkçe karakterli kullanıyorum.

TahaKaradeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
MI5
Konular
3
Dokunarak ekran aktif edilmiyor diye biliyorum, ya kolunu kaldırıp yüzüne doğru tutunca aktif ediliyor ya da yan tuşa basacaksın. türkçe karakter Olayını da notifiy for amazfit uygulamasını play storeden indir eşleştir. Ayarlarından güncellemeye bak yeni bir güncelleme olması lazım. o güncellemede türkçe karakterler var. ben Uzun zamandır türkçe karakterli kullanıyorum.
Dokunma meselesi çok kötü olmuş o zaman ya. Notifyden baktım yeni güncelleme yok bendeki son sürüm.

Üst Alt