Rehber Xiaomi ADB Fastboot Tools(Xiaomi ADB / Fastboot Araçları)

• Konbuyu başlatan cohci52
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 97
  • Görüntüleme 35K

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
gereksiz google servislerini kaldırmak istiyorum chrome haric root rom kilit acmamız gerekiyormu usta birde komplemi kaldırıyor yoksa gizliyormu sadece
Gerekmiyor hocam,evet komple kaldırıyor.

Mi Max 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Gerekmiyor hocam,evet komple kaldırıyor.

Mi Max 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE reis peki illa cihazı fastbot menüsüne getirmekmi lazım ben cürük elmadan geçtigim icin bu konulara yabancıyım kaldırmamız gereken gereksiz çer çöpün listesi varmı yada senin önerilerin

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Hayır hocam 2 türlü de bağlanabilirsiniz,konu başlığını detaylı incelerseniz anlatımı mevcut.
Uygulamayı açtığınızda kaldırılması gereken uygulamalar listeleniyor onların içinden seçebilir veya hepsini silebilirsiniz,listede olmayanları silmemeye dikkat edin sorun çıkabilir cihazda sonra.

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Hayır hocam 2 türlü de bağlanabilirsiniz,konu başlığını detaylı incelerseniz anlatımı mevcut.
Uygulamayı açtığınızda kaldırılması gereken uygulamalar listeleniyor onların içinden seçebilir veya hepsini silebilirsiniz,listede olmayanları silmemeye dikkat edin sorun çıkabilir cihazda sonra.

şimdi hepsini kaldırırımda yanlıslıkla kaş yapayım derken göz çıkarmayalım hocam ne ne işe yarıyor bilsem ah çürük elmadan geçtigim icin :D

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
şimdi hepsini kaldırırımda yanlıslıkla kaş yapayım derken göz çıkarmayalım hocam ne ne işe yarıyor bilsem ah çürük elmadan geçtigim icin :D
Dediğim gibi hocam uygulamayı bir kurun devamında listelenir hepsi,oradan seçersiniz.

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Dediğim gibi hocam uygulamayı bir kurun devamında listelenir hepsi,oradan seçersiniz.

Gereksiz google servisleri drive gmail asistan hariç hepsini kaldırdım kendi tarayıcsıınıda kaldırdım sağolasın kral <3 başka senin önerebileceğin varmı gereksiz şu dediğin ustam tekrar bunları kurmak icin konuda yazdıgı gibi fabrika ayarlarınamı döndürmemiz lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam eline sağlık valla bu arada fabrika ayarlarına dönmeye gerek yok sanırım reinstall diyince tekrar yüklüyor kaldırdıklarımızı Skorpi abi senin kaldır dediklerin varmı listede? şu şu gereksiz dediğin

Hocam eline sağlık valla bu arada fabrika ayarlarına dönmeye gerek yok sanırım reinstall diyince tekrar yüklüyor kaldırdıklarımızı Skorpi abi senin kaldır dediklerin varmı listede? şu şu gereksiz dediğin

Son düzenleme:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Gereksiz google servisleri drive gmail asistan hariç hepsini kaldırdım kendi tarayıcsıınıda kaldırdım sağolasın kral <3 başka senin önerebileceğin varmı gereksiz şu dediğin ustam tekrar bunları kurmak icin konuda yazdıgı gibi fabrika ayarlarınamı döndürmemiz lazım

Teşekkürler hocam

nadir3391

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir
Cihazım
İPHONE 11
Meslek
Öğretmen
Konular
1
süper bi şey..

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Hocam translation service joyose yellow pages bunlar nedir internette araştırdım pek bir kaynak bulamadım. Böyle bi forumda rehber varmı ne nedir diye

Üst Alt