Soru Xiaomi A2 LİTE MODELİNDE 4.5G SIKINTISI VAR MI?

Birkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
yok
Telefon Modeli
Casper via E
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba,
Xiaomi A2 LİTE modelini inceledim gayet hoşuma gitti. Okuduğum yorumlar sonucu operatörlerden 4.5G ile uyumsuz olduğu ve çoğu kişinin düzeltemediğini gördüm. Böyle bir sıkıntı var mı eğer var ise nasıl düzeltilir yoksa başka markalara mı bakmak gerekir

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Cihaz LTE Cat6 desteğine sahip, 4.5 uyumlu yani,bu tüm opatatörler için de geçerli.. Ben 4.5g şebekesiyle ilgili herhangi problem yaşamadım. Bahsettiğiniz kronik,düzeltilemeyen sorunlar tam olarak nelerdir? Örnek verebilir misiniz?

Oyla:

Birkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Cihaz LTE Cat6 desteğine sahip, 4.5 uyumlu yani,bu tüm opatatörler için de geçerli.. Ben 4.5g şebekesiyle ilgili herhangi problem yaşamadım. Bahsettiğiniz kronik,düzeltilemeyen sorunlar tam olarak nelerdir? Örnek verebilir misiniz?
Bazı kişilerde operatöründen "Cihazınız 4.5G ile uyumlu değildir" gibi mesajlar geliyormuş. Bazıları ayarlardan 4.5G aktif edilince düzeltirken bazılarında operatörü arayıp düzelttirmek gerekiyormuş. Operatörü arayınca ise "telefonunuzla alakalı" diyorlarmış böyle bir şey var mı.?

Bide bazılarında imei kaydedilmemiş olarak geliyormuş böyle bir sıkıntı yaşar mıyım? Telefonu internetten değil Vatan Bilgisayardan alıcam bu arada.

Oyla:
Üst Alt