Yardım Xiaomi A1 Alınır Mı ?

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
arkadaşlar merhaba xiaomi a1 alacağım fakat inanılmaz derecede sorun yaşayan arkadaşlar var sizde sorun yaşadınız mı ?
yaşadığınız sorunlar nelerdir ?​

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
geçen yıl cepport tarafından ithal edildiği an almıştım. 1 yıl içinde hiç bir sıkıntı yaşamadım, 1 ay kadar önce rastgele reboot sorunu oldu. hatta forumda da yazdım. Soru - Rastgele reboot sorunu sağolsunlar https://forum.miuiturkiye.net/uyeler/cantara.3/ üstad ve cepport yetkilileri yardımcı oldu sorun çözüldü gibi.
bu süreçte kullanım tecrübem,
telefonu yoğun kullanan biri olarak batarya birgünü fazlasıyla çıkarıyor.
işlemci yeterli ve sorunsuz.
depolama gayet hızlı.
ram kullanımını takip ettim daha zorlandığını görmedim.
fotoğraf performansı bu seviyedeki cihaz için çok çok iyi.
ben herhangi bir arayüzü sevmiyorum, safkan android kullanmaya alışkın biriyim, ama malum ülkemizde artık google ürünleri yok. çözüm android one cihazlar kullanmak.
sonuç olarak parasını hak eden bir telefon. A2 çıkacakken alınır mı derseniz, A2 nin fiyatını görmeden buna cevap veremeyiz ama görünen o ki bu seviyenin üstünde bir fiyat etiketine sahip olacak.
iyi forumlar, hakkınızda hayırlısı :)

selfie kamera performansı kapalı ortamda biraz sıkıntılı, ama ortalamanın üzerinde, gün ışığında gayet başarılı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fiziki görünüş, tasarım, çin menşeili olması nedeniyle rahat bulunan kılıflar ile elde dikkat çeken bir cihaz 8=)
Evet fiyat olarak A2 ' nin 1500 civarı olacağı kanısındayım.A1 kullanıcısı olarak bende memnunum.Performans, görüntü kalitesi ve kamera olarak bu fiyata çok iyi. özellikle samsung fanboyları muiu olmadan bile telefona hayran kalıyor. Lakin kamera düşük ışıkta yazılım anlamında kötü hele ki ön kamera.Aynı kamera gcam ile düşük ışıkta daha net fotoğraflar çekiyor demek ki iş yazılımda bitiyor ve xiaomi bu konuda sınıfta kaldı bana göre.Varsa yoksa muiu.Hak vermek lazım muiu sayesinde satıyor adamlar.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt