Xiaomi 4s mi Kimliği Değiştirme Acil Yardım...

okanarican52

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
okan
Cihazım
mi 4s
Konular
1
arkadaşlar herkeze hayırlı akşamlar. şuan xioami 4s cihaz aldım cihaza reset attık ben eve geldığimde cihazı açdım mi hesabı sayfası gelıyor ve direk şifre istiyor mi hesabını cıhazın eskı sahıbının kını seçiyor ve benden şifresini istiyor. ne yapmam gerek acil yardım edermısınız. mi hesabını nasıl kendı hesabım olarak değiştirebilirim. yada sorunu nasıl çözerim. teşekkürler şimdiden.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sahibinden şifreyi almanız, giriş yapıp kurulumu bitirdikten sonra hesaptan çıkış yapmanız gereklidir. Başka şekilde kendi hesabınızla değişemezsiniz veya cihazı açamazsınız. Eğer sahihi de şifreyi bilmiyorsa cihazı gönderirseniz açabilirim.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
arkadaşlar herkeze hayırlı akşamlar. şuan xioami 4s cihaz aldım cihaza reset attık ben eve geldığimde cihazı açdım mi hesabı sayfası gelıyor ve direk şifre istiyor mi hesabını cıhazın eskı sahıbının kını seçiyor ve benden şifresini istiyor. ne yapmam gerek acil yardım edermısınız. mi hesabını nasıl kendı hesabım olarak değiştirebilirim. yada sorunu nasıl çözerim. teşekkürler şimdiden.

Mı hesabı Bilgileri by-pass yani hafızadan tamamen silinmelidir. Zenex hocam Box ile hallediyor. Ona ulaşın yardımcı olacaktır ;)

okanarican52

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
okan
Cihazım
mi 4s
Konular
1
yeni tom yüklemek işimi çözer diye duydum şuan onu yapıyorum olmaz ise söylediğiniz arkadaslardan yardım ısterim teşekkürler.

Üst Alt