Xiaomi 23 Nisan'da Yeni Bir Telefon Lansmanı Yapıcak(Yeni Mi ye Yaklaşırken)

[img=705x290]http://cdn.webtekno.com/article/6591/preview/xiaomi-den-yeni-bir-telefon-yolda-705x290.png[/img] 

Bu senenin en çok merak edilen iki telefonu olan Z4 ve  G4 için sızıntılar ve bilgiler devam etmekta. Fakat bu sefer de bir adım atarak bu merak edilen cihazlara bir yenisini daha ekliyor.

Hiçbir detayın verilmediği, sadece "I Geliyor" şeklinde belirtilen yeni telefonunun Mi 5 olacağına dair beklentiler ortaya çıktı.

[img=705x312]http://cdn.webtekno.com/custom/images/miii.png[/img] 

Diğer bir yandan Redmi Note 2 de olabileceği ihtimalinde durulan büyük ihtimalle Mi 5 olacak. (LG'nin 29 Nisan'da yapacağı G4 lansmanı önce bir patlama yapmak istiyorlar olsa gerek)

23 Nisan'da yapılacak lansmanı TSİ 12:00'da gerçekleştirecek olan Xiaomi, lansmanı Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de yapacak.

CEO Lei Jun, Xiaomi Başkanı Bin Lin ve Xiaomi Global Başkanı Hugo Barra'nın da katılacağı etkinlik için farklı bir detay da bulunuyor.

[img=705x234]http://cdn.webtekno.com/custom/images/iiscoming.png[/img] 

Yukarıda gördüğünüz gibi "i Geliyor" derken "i" olarak bahsedilen cihazın ne olduğunu anlayamıyoruz. (iPhonelardan alışkın olduğumuz i olmaması kafa karıştırıcı)

Ayrıca bu yazının hemen altında da yeni bir Mi cihazı olduğuna dair bilgi verilmesi Mi 5 olacağını söyleyebiliriz. Ama kesin olarak 23 Nisan'da anlayabileceğiz.                                                 

kaynak:

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Hadi bakalım. Mi5'i bekliyorum açıkçası. Almak için değil tanıtım için. :) :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bence Mi5'i yazın tanıtırlar . Bunun Hindistan'a özgü birşey olması bana daha mantıklı geliyor.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Mi5 tanıtımını Yeni Delhi'de yapacaklarını hiç zannetmiyorum... Mi4 hindistan'da satışa çıktığında fiyatının yüksek olduğuna dair ciddi eleştiriler almıştı. Dolayısıyla bence sadece Hindistan piyasasına özel olarak üretilecek yeni bir Mi4 modeli olma ihtimali oldukça fazla. "i is coming" yazdığına göre cihazın model isminin de Mi4i olma ihtimali oldukça fazla gibi duruyor.

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Evet bence de Mi5 olma ihtimali düşük. Hindistana özel bir telefon, yani var olan bir modelin hindistan versiyonu nu suna bilirler.

jrbacktoback

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
joo
Konular
0
ülkemize gelmeyecek bir telefonun neyini merak edicem..aylardır şu zamanda gelicek gelicek diyip kandırdılar..bu telefonlar ülkemize gelene kadar diger tüm amiral telefonlar yeni nesli tanıtılır bunlar ozman mi4 dü getirir..bir meizu kadar olamadılar..

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
jrbacktoback' Alıntı:
ülkemize gelmeyecek bir telefonun neyini merak edicem..aylardır şu zamanda gelicek gelicek diyip kandırdılar..bu telefonlar ülkemize gelene kadar  diger tüm amiral telefonlar yeni nesli tanıtılır bunlar ozman mi4 dü getirir..bir meizu kadar olamadılar..

Haklı olduğunuz yönler var elbette. Evet geçen sene gireceğiz deyip girememeleri çok kötü oldu. Bunu kimse de inkar etmiyor zaten.
Meizu kadar olamadılar sözünüzü biraz yanlış buluyorum. Çünkü eğer Xiaomi isteseydi, şu anda Meizu'yu getiren firma da (distribütörlüğünü kapıp kaymağı yemek isteyen birçok firma gibi) çoktaaaan Mi telefonları getirmiş ve tabiri caiz ise herkesi Mi cihazlardan soğutmuşlardı. Aynı Meizu'dan soğuttukları gibi. Ama Xiaomi onların ne olduklarını görerek kimseye bayilik vermediler. Ondan sonra Meizu'ya sardılar. 

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Cihaz Mi4i. Mi4'ün 1.7GHz Snapdragon 615'li modeli.

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
bugün tsi 14.00 gibi tanıtılacak sanırım. var mı söylentiler? mi4 i gibi bir model olabilir mi?

Üst Alt