Sıcak Fırsat Xiaomi 20000mah 18w Powerbank

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Vallahi dayanamadım bir tane sipariş geçtim şimdi çünkü fiyatına göre özellikler gerçekten iyi, markasız ürünlerin bu fiyat bandına satıldığını düşününce almamak için pek bir sebep yok.

tioma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tayfun
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
4
Merhabalar , redmi 20000 mah cihazını 1 ay önce satın aldım.Sizlere sormak istedim.Sabaha kadar telefonu şarj ediyorum , telefon şarjı Max oldugunda hala powerbank in ışıkları yanıyor , sizde de bu durum mevcut mu?
Ayrıca sanki kendi kendisine bataryası bitiyormus gibi farkettim powerbank in , tavsiyeleri olan arkadaşlar yazarsa sevinirim :)
Sağlıklı günler
kabloyu çıkarsanız dahi ışıklar yanmaya devam eder yanma süresi 2 dakika diye hatırlıyorum bu olağan birşey kitapçığında da yazıyor zaten

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Hepsiburada da ürünü alırken sağ taraftan canlı destek uzmanı çıktı Tansu diye birisi, ürünle ilgili sorularınızı yanıtlamak için buradayım diyor bende yazmaya başladım haliyle ibarede de Xiaomi Ürün Destek Uzmanı demişler öyle deyince sizde doğal olarak yazıp bilgi almaya çalışıyorsunuz. Büyük bir ihtimalle Evofone dan bir temsilciydi bizi karşılayan. Buradan yalnızca cep telefonları için hizmet veriliyor hepsiburadayı arayıp bilgi alın deyip direkt sonlandırdı adam görüşmeyi ne iyi günler ibaresi var ne merhaba ibaresi. Bende size tanımlanan açıklamada Xiaomi Destek Uzmanı gibi bir ibare var sizinde belirttiğiniz üzere Xiaomi Cep Telefonu Ürün Destek Uzmanı yazmamışlar dedim. Sorun nedir demez mi birde ? sorunu yazdım bir sıkıntı yok sakin ol deyip görüşmeyi sonlandırdım, ürünü iptal edeyim diyorum ama bu fiyata bulamamak mesele diğer yandan Evofone gibi bir firmayı çok mu aradılar diye soramadan edemiyorum. Gerçi bilgi almak için ne zaman arasam buyur diyerek telefonu açacak kadar kurumsallaşmış bir firmadan söz ediyoruz şuan değişiklik adda olmuş ama işleyiş aynı. Allah ellerine düşürmesin..

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
99 du papara ile 95 lira gibi bir fiyata aldım hemen hemen 1 ay oldu oldukça başarılı alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Vallahi dayanamadım bir tane sipariş geçtim şimdi çünkü fiyatına göre özellikler gerçekten iyi, markasız ürünlerin bu fiyat bandına satıldığını düşününce almamak için pek bir sebep yok.
99TL'den sonra 140TL olmuştu o zaman almayın derdim ama şuan ki fiyatı bile normal. Hayırlı olsun :)

99 du papara ile 95 lira gibi bir fiyata aldım hemen hemen 1 ay oldu oldukça başarılı alacak arkadaşlara hayırlı olsun.
Papara'nın çok kaliteli kampanyaları oluyor, az önce ziraat bankasından paparaya transfer yaptım youtube ve netflix ödemesini yapıp 20TL geri ödeme aldıktan sonra parayı tekrar Ziraat hesabıma aktardım :)

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
99TL'den sonra 140TL olmuştu o zaman almayın derdim ama şuan ki fiyatı bile normal. Hayırlı olsun :)

Fiyat hesaplı şuanda evet. Güzel yanı 20.000 mah ve QC 3.0 desteğine sahip olması tak cihazı hızlı şarj et aynı anda 2 cihazı şarj edebilmekte güzel bendekiler öyle olsada QC 3.0 desteğine sahip powerbankler değil. Şuan bu fiyatlara saçma sapan adını ilk defa duyduğumuz markalar satılıyor dolayısıyla fiyatına göre düşünmeden alınır ki alanlarda gayet memnunlar gördüğüm kadarıyla incelemelerde vesaire.

Edit: Ürünü Hepsiburada dan almaktan vazgeçtim ve onay aşamasında iken iptal ettim yerel satıcımdan alacağım oda aynı fiyattan biraz daha düşüğüne sunacak sağolsun. Canlı Destek Uzmanı diye Xiaomi yi temsil eden iletişimden nasibini alamamış arkadaşı oturtmaya devam ederlerse çok kişi iptal eder daha siparişini uyguna her türlü bulunur edilir, daha olmadı 20-30 lira daha fazla verir adam gibi muhattap yerden alırım benim böyle huyum var ne yazık ki alacak arkadaşlara da diyeceğim o ki fiyat iyi özellikler, alacaklara da hayırlı olsun.

Son düzenleme:

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
20000mah 18w powerbank 99tl (Güncel 140TL 109TL)

12w 10000mah 68tl: (Güncel 79TL)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sağolun hocam, kampanya bekliyordum tam denk geldi :)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Papara'nın çok kaliteli kampanyaları oluyor, az önce ziraat bankasından paparaya transfer yaptım youtube ve netflix ödemesini yapıp 20TL geri ödeme aldıktan sonra parayı tekrar Ziraat hesabıma aktardım :)
Evet hem para kesintisi olmuyor hem youtube netflix spotify hepsiburada eczane istegelsin gibi yerlerde direkt cashback(belirli kısmını iade) veriyor.

Üst Alt