Yardım Xiaomi 20000 mAh (Versiyon 2) Quick Charge 3.0 Sorunu

tioysi017

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eren
Cihazım
mi5s
Konular
1
10 gün önce satın aldım. Denemek için de 6-7 gündür kullanıyordum. Gayet memnundum. Fakat şu an batarya boş ve şarj olmuyor, ışıklar yanmıyor. Yine de akşamdan sabaha şarja taktık ama değişen bir şey olmadı. Sorun ne olabilir? Bu kadar kısa sürede bozulmuş olma ihtimalini düşünemiyorum Xiaomi'nin. Bilmediğimiz bir şey olabilir mi? Fikrinizi paylaşabilirseniz sevinirm. Teşekkür ederim.

mr3ur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
G4
Konular
0
orjinal 2 amper yada 2.4 amper sarj aleti ile sarj edin kendi kisa kablosu ile beraber. bi sure beklesin sarj almaya baslar... yine almazsa yapicak bisry yok

Merhaba m35, Dedikleriniz benim xiaomi 20000 Versiyon 2'de de aynen geçerli. Yani ancak 2 amperlik başka bir adaptör kullanarak açabiliyorum. kendi quick charge 3 destekli adaptörüm ile asla açılmıyor. Soracağım soru şu ki bu onun arızalı olduğu anlamına gelmiyor mu? 2-3 gün önce aldım hepsiburada.com dan hepsiburada satıcısından. Garantiye göndermeli miyim yada iade etmeli miyim sizce?
[doublepost=1529524987,1529524749][/doublepost]
5v-2A'den daha yüksek kapasiteli adaptör kullanmamanız gerekiyor. anladığım kadarıyla kendini korumaya alıyor.

merhaba vladislavxound, Dedikleriniz benim xiaomi 20000 Versiyon 2'de de aynen geçerli. Yani ancak 2 amperlik başka bir adaptör kullanarak açabiliyorum. kendi quick charge 3 destekli adaptörüm ile asla açılmıyor. Soracağım soru şu ki bu onun arızalı olduğu anlamına gelmiyor mu? 2-3 gün önce aldım hepsiburada.com dan hepsiburada satıcısından. Garantiye göndermeli miyim yada iade etmeli miyim sizce?

Son düzenleme:
Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
valla ben 2amper sarj cikisi olan akim korumali priz aldim genellikle piwer panki ordan sarj ediyorum hep. telefonuda yuzde 70 power bankdan sarj ediyorum kafam rahat hic sorun yasamadim:)

Oyla:

mr3ur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
G4
Konular
0
valla ben 2amper sarj cikisi olan akim korumali priz aldim genellikle piwer panki ordan sarj ediyorum hep. telefonuda yuzde 70 power bankdan sarj ediyorum kafam rahat hic sorun yasamadim:)

Benim adaptörümde akım korumalı hızlı sarjlı spigenin bir modeli. ama sorun oluyor sürekli reset atıyor, 4 ışığı hızlı hızlı yanıp sönüyor. ama diğer xianomi 20000 mah ver 1 aynı adaptörlerle böyle bir sorun olmuyor. o yüzden powerbank bozuktur diyebiliriz değil mi? geri yapmadan gönderir mi teknik servisi ondan korkuyorum sadece?

Oyla:
Üst Alt