Soru Xiaomi 14 pro vs Vivo X100 Pro Vs Redmagic 9 Pro+

Elyaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkkdkfkf
Cihazım
Kdkdkfkf
Konular
5
Hangisini alayım benim gönlüm vivo x100 prodan yana ama yarın bir gün satarsam satmakta zorlanırım diye düşünüyorum oyun oynarım kameraya önem veririm Redmagicide yazayım dedim Dimensity 9300, 8 gen 3 ten daha güçlü o yüzden beni cezbediyor ama xiaomi 14 pro alsam hatta redmagic bile daha kolay alıcı bulur gibime geliyor vivoya kıyasla.

Sami şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sami Yusuf Ş
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
16
13 ve 13 ultraya geleli cok oldu zaten ama proya gelmedi,kismen 12 ye atanlarida duydum ama 12 proyada gelmedi.14 e geldigini duymadim ben sahsen.cok fazla risk oldugu icin atilmiyodur ki arrik 14 serisiyle botloaderi bile acmak kolay degil.direnc islemindede anakart mudahalesi olacagi için telefonun çöp olma ihtimali var sonucta.ben yeni cikan yurtdisi bir cihazi cok alma taraftari degilim dedigim gibi riskli telefonun çöp olma durumu veya telefona imei atamadan tablet niyetine kosede durma dusuncesiyle alamam az para degil artik bu cihazlar
benim güvendiğim 23 yıllık bir adam var işciliği çok iyi garanti veriyor gerekirse telefonun yenisini verir ondan yana sıkıntı yok ve o xiaomi 14 e kayıt geldiğini söyledi ama pro mechul.

Oyla:

Elyaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkkdkfkf
Cihazım
Kdkdkfkf
Konular
5
benim güvendiğim 23 yıllık bir adam var işciliği çok iyi garanti veriyor gerekirse telefonun yenisini verir ondan yana sıkıntı yok ve o xiaomi 14 e kayıt geldiğini söyledi ama pro mechul.
Ne alacağıma şaşırdım bıktım artık iphone 11 den yarın sordurtacağım xiaomi 14 proyu ve Vivo x100 proyu gına geldi valla :D

Oyla:

Guby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
14 pro
Konular
0
xioami 14 pro ıcın XiaomiTools sitesindeki türk teknisyenlerin hepsıne mail ve arama yaptım tr dil destegi için getırıp denememız lazım direnç kaydı daha yok dıyorlar.Kesin bet bir şey yok malesef

Oyla:

Sami şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sami Yusuf Ş
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
16
xioami 14 pro ıcın XiaomiTools sitesindeki türk teknisyenlerin hepsıne mail ve arama yaptım tr dil destegi için getırıp denememız lazım direnç kaydı daha yok dıyorlar.Kesin bet bir şey yok malesef
Xiaomitools da kayıt var yazmışlar Xiaomi 14 e gelmiş galiba ama 14 pro da ben de yok diye biliyorum ayrıca çin cihazlarının bootloder leri direk açılmıyor Muş hyperos da çin yetkili hesabı olması gerekiyor diye bir şey okudum 40 dolar doğru mu bilmiyorum.

Oyla:

Elyaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkkdkfkf
Cihazım
Kdkdkfkf
Konular
5
Xiaomitools da kayıt var yazmışlar Xiaomi 14 e gelmiş galiba ama 14 pro da ben de yok diye biliyorum ayrıca çin cihazlarının bootloder leri direk açılmıyor Muş hyperos da çin yetkili hesabı olması gerekiyor diye bir şey okudum 40 dolar doğru mu bilmiyorum.
Hocam Xiaomi 14 e imei atılıyormu yani? Şuan

Oyla:

Sami şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sami Yusuf Ş
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
16
Hocam Xiaomi 14 e imei atılıyormu yani? Şuan
Daha önce cpid server yaptırdığım telefoncu açıldı diye story attı istiyor iseniz Instagram hesabını atayım sorabilirsiniz emin olmak için

Oyla:
Üst Alt