Soru Xiaomi 14 pro vs Vivo X100 Pro Vs Redmagic 9 Pro+

Elyaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkkdkfkf
Cihazım
Kdkdkfkf
Konular
5
Hangisini alayım benim gönlüm vivo x100 prodan yana ama yarın bir gün satarsam satmakta zorlanırım diye düşünüyorum oyun oynarım kameraya önem veririm Redmagicide yazayım dedim Dimensity 9300, 8 gen 3 ten daha güçlü o yüzden beni cezbediyor ama xiaomi 14 pro alsam hatta redmagic bile daha kolay alıcı bulur gibime geliyor vivoya kıyasla.

Elyaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkkdkfkf
Cihazım
Kdkdkfkf
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de vivo yu düşündüm ancak kayıt olmuyor galiba bir kaynak bulamadım.
Ben bir konu açmıştım bilgili birisi yakında onun yolunu bulurlar demişti bende kayıt olmasını bekliyorum şahsen

Oyla:

Sami şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sami Yusuf Ş
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
16
Ben bir konu açmıştım bilgili birisi yakında onun yolunu bulurlar demişti bende kayıt olmasını bekliyorum şahsen
vivo x90 nın kayıt ı yok ise zor baktınız mı ben biraz daha araştırayım ayrıca red magic almam çok fazla oyuna kaçıyor xiaomi 14 pro da özellikle tasarımı çok hoş ama vivo daha çekici geliyor.

Oyla:

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
vivolara kayit yok,redmagic 8s prolarin kaydi vardi ama 9 pronun var mi veya gelir mi bilmem,ama kayit olsada onermem 9 pro plusi hem piyasasi yok hemde o kadar para vereceksnz ama kamera yazilim ve piyasa konusunda Xiaominin cok gerisinde kalacak. secenekler arasinda en iyisi 14 pro.su an icin 14 pronun imei durumu belirsiz.bence biraz bekleyin kesinlessin imei durumu ona gore alirsnz 13 proya halen kayit cikmadi mesela.o kadar para verip kayitsiz telefon almak skinti.iyi aksamlar

Oyla:

Sami şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sami Yusuf Ş
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
16
vivolara kayit yok,redmagic 8s prolarin kaydi vardi ama 9 pronun var mi veya gelir mi bilmem,ama kayit olsada onermem 9 pro plusi hem piyasasi yok hemde o kadar para vereceksnz ama kamera yazilim ve piyasa konusunda Xiaominin cok gerisinde kalacak. secenekler arasinda en iyisi 14 pro.su an icin 14 pronun imei durumu belirsiz.bence biraz bekleyin kesinlessin imei durumu ona gore alirsnz 13 proya halen kayit cikmadi mesela.o kadar para verip kayitsiz telefon almak skinti.iyi aksamlar
xiaomi 13 e geldi ve xiaomi 14 de de geldi galiba flip 4 ümü imei repeir yapan adamın story isine gördüm xiaomi tools sitesinde xiami 14 pro ya çıktığı yazıyor neden bu durumlar kesin değil anlamıyorum.

Oyla:

Elyaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkkdkfkf
Cihazım
Kdkdkfkf
Konular
5
vivo x90 nın kayıt ı yok ise zor baktınız mı ben biraz daha araştırayım ayrıca red magic almam çok fazla oyuna kaçıyor xiaomi 14 pro da özellikle tasarımı çok hoş ama vivo daha çekici geliyor.
Hocam vivo x100 pronun İşlemcisi mediatek olduğu için imei atılması çokta zor olmuyormuş konu açtığımda birisi demişti inşallah kayıt olur. Redmagic bencede fazla oyuna kaçıyor zaten Vivo x100 pronun oyun performansı Redmagic 9 serisinden daha iyi ilk seçenek vivo 2. İse Xiaomi, 14 proya direnç imeisi atılıyormuş galiba

Oyla:

Elyaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dkkdkfkf
Cihazım
Kdkdkfkf
Konular
5
Hocam ben istesem 6 7 ay önce Xiaomi 13 pro getirebiliyordum imei repair mümkün XiaomiTools sitesinde 14 proya da geldiğini söylüyorlar

Oyla:

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
xiaomi 13 e geldi ve xiaomi 14 de de geldi galiba flip 4 ümü imei repeir yapan adamın story isine gördüm xiaomi tools sitesinde xiami 14 pro ya çıktığı yazıyor neden bu durumlar kesin değil anlamıyorum.
13 ve 13 ultraya geleli cok oldu zaten ama proya gelmedi,kismen 12 ye atanlarida duydum ama 12 proyada gelmedi.14 e geldigini duymadim ben sahsen.cok fazla risk oldugu icin atilmiyodur ki arrik 14 serisiyle botloaderi bile acmak kolay degil.direnc islemindede anakart mudahalesi olacagi için telefonun çöp olma ihtimali var sonucta.ben yeni cikan yurtdisi bir cihazi cok alma taraftari degilim dedigim gibi riskli telefonun çöp olma durumu veya telefona imei atamadan tablet niyetine kosede durma dusuncesiyle alamam az para degil artik bu cihazlar

Oyla:
Üst Alt